prisijunk arba registruokisClose

Išankstinių užsakymų pristatymai:

- pirmiausia (iškart po Velykų) siunčiami užsakymai su augalais atviromis šaknimis (vaismedžiais, rožėmis, bijūnais, gyvatvorėmis);

- braškių frigo daigai (užsakymai pristatomi 0425,  0426, 0503 ir 0507;

- vazoniniai augalai pristatomi 0508- .

Nauji užsakymai (balandžio) pristatomi per 28 dienas (vazoniniai augalai) ir iki balandžio pabaigos su augalais atviromis šaknimis (vaismedžiai, rožės).

Primename, kad mūsų augalams taikoma dviejų mėnesių prigijimo garantija. Jei pasodintas augalas neprigyja, mes kompensuojame visą augalo vertę, pakanka atsiųsti augalo foto, paties augalo grąžinti nereikia.

Gražių Velykų !

Straipsniai

Pristatymas ir apmokėjimas

grįžti į parduotuvę

 

 Nemokamas pristatymas

Rudens ir pavasario užsakymai, nuo 99€ sumos ir iki 30kg svorio, bei apmokėti banko pavedimu, į bet kurią Lietuvos vietą pristatomi NEMOKAMAI. Minimali e-parduotuvės www.vitaflora.lt pirkimo suma 19€

 

Kaip pristatome ?

1. Kurjeriu iki Jūsų durų - Skubus pristatymas Lietuvoje per vieną darbo dieną nuo išsiuntimo. DĖMESIO! Išankstiniai užsakymai siunčiami pagal grafiką, o pateikti pavasarinio piko metu - per 3,5-4 savaites.

 

Paslaugos kaina 6 EUR (<10kg) arba 10 EUR (>10kg), priklausomai nuo svorio (krepšelis svorį ir kainą suskaičiuoja automatiškai). Siuntos per 30kg gali būti apmokestintos papildomai, o su kiekvienu klientu tokių siuntų pristatymą suderiname individualiai. Augalams būtinas specifinis pakavimas ir įtvirtinimas, tačiau mes rūpestingai supakuosime be papildomų išlaidų jums.

Pristatymo dieną kurjeris jums paskambins ir sutars pristatymo laiką. Paprastai pristatoma darbo laiku, dažnai pirmoje dienos pusėje.

Jums pageidaujant, LP EXPRESS kurjerių tarnyba suteiks ir priėmimo grynaisiais pinigais paslaugą.

 

2. Atsiėmimas mūsų medelyno atsiėmimo punkte :

 

Medelynas VITAFLORA, Pramonės g. 6 (iki galo tiesiai, pro vartus vėl tiesiai), Druskininkai. Atsiimti galite tik iš anksto susitarus.
Čia taip pat galite atsiskaityti grynaisiais pinigais iki 50€ ar atlikti banko pavedimą internetu.

  

 Apmokėjimo būdai

1. Standartinis banko pavedimas. Užsakymą galite apmokėti prisijungę prie savo interneto banko arba bet kurio banko skyriuje. Rekvizitai...

  

2. Grynaisiais pinigais mūsų punkte Pramonės g. 6 (nemokamai) arba kurjeriui (1,5 EUR). Usakymams iki 50€ sumos.

 

 

3. Mokėjimo kortele, PayPal balansu, EUR, USD, GBP valiutomis

  

 4. Tarptautiniu banko pavedimu, Paysera pavedimu

 

Mūsų veikla specifiška bei sezoniška, ir priklauso nuo klimato sąlygų, todėl konkrečias pristatymo datas skelbiame Augalų pristatymo grafike, o detalios paslaugų teikimo sąlygos skelbiamos skyriuje Taisyklės ir sąlygos. Visa ši informacija taip pat teikiama telefonu 8 69986311.

 grįžti į parduotuvę

 

 

 

 

Dėl geresnės puslapio paslaugų kokybės šiame tinklapyje 
naudojami sausainėliai (angl. cookies) kurie renka informaciją apie 
tinklapyje esančių lankytojų skaičių ir jų veiksmus šiame tinklapyje. 
Naršydami toliau Jūs sutinkate, kad sausainėliai būtų įrašyti Jūsų 
kompiuteryje iki naršymo tinklapyje pabaigos.