prisijunk arba registruokisClose

 Vasaros dovanos kiekvienam užsakymui !  Prekių krepšelio pastaboje įrašyk:  ŽILAKRŪMIS arba CIDONIJA ir automatiškai gauk vieno vertingiausių pasaulyje augalų sodinuką vazone arba 3 metų formuotą cidonijos krūmą dovanų.

Straipsniai

Naujienlaiškis

 2019-03-01

Sveiki sulaukę pavasario ! Šiemet jis kaip niekad ankstyvas, tad mes jau kimbame į darbus.

 

Naują sezoną pradedame atsinaujinę, pailsėję, kupini ryžto ir siekiamybės teikti dar labiau prieinamas paslaugas, savo klietams siūlyti dar didesnį tik kokybiškų augalų pasirinkimą.

Persikėlėme į naujas patalpas. Dabar mus galima rasti  Pramonės g. 6 Druskininkuose, kur turime modernų biurą, erdvesnes gamybines patalpas, refrižeratorių ir didesnę aikštelę, kurioje kiekvieną šeštadienį vykdysime prekybą be išankstinių užakymų.

 

Mes tikimės, kad jūs jau atlikote visus Jūsų pavasarinio augalų užsakymo papildymus ir pilnai apmokėjote (arba netrukus apmokėsite) visą užsakymo sumą. Jei taip. tuomet užtikriname Jus, jog galite tikėtis, kad augalus iš mūsų gausite pagal grafiką, pirmumo teise ir aukščiausio prioriteto tvarka,  o jums bus atrinkti  patys gražiausi ir stirpiausi augalai/sodinukai.

 

Vėluojantiems pateikti pavasarinį užsakymą maloniai primename, kad jums nereikėtų delsti ir būtina suskubti, nes piko (didelio apkrovimo) metu pateiktus Jūsų užsakymus galėsime įvykdyti per 3,5-4 savaites. 

Pvz jei užsakote balandžio 1 d, tikėtina pristatymo data - balandžio pabaiga, o konkretesnę datą galėsime patikslinti likus maždaug savaitei iki pristatymo. Todėl kitąmet lauksime jūsų išankstinio pavasarinio užsakymo, kurį atliksite dar rudenį :)

Tuo pačiu norime Jums priminti ir nuraminti, jog visos augalų prigijimo garantijos Jums bus taikomos taip pat, kaip ir anksčiau/laiku augalus užsisakiusiems pirkėjams

 

Prasidėjus darbymečiui mes ruošiame, rūšiuojame, ženkliname, atrenkame, pakuojame jūsų užsakymus, todėl prašome Jūsų visus skubius klausimus (pvz. dėl jau atlikto užsakymo) teikti elektroniniu būdų, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ar per facebook.com/medelynas, o jei  nesinaudojate jokiomis el. ryšio priemonėmis - po darbo valandų palikite žinutę tel. 869986311 mūsų autoatsakiklyje ir turėkite kantrybės dieną-dvi palaukti atsakymo. Dėl neskubių klausimų (pvz. konsultacijų dėl būsimo užsakymo augalų parinkimo) prašome kreiptis tam skirtu metu - nuo pavasario pabaigos iki žiemos pabaigos.

 

Dėkojame už Jūsų kantrybę, supratingumą ir geranoriškumą.

Siekiame tapti ilgalaikiais Jūsų draugais ir partneriais.

 

Pagarbai - Vitaflora kolektyvas

 

2018-10-01

Pavasariui turime daugybę naujovių :

Babtų ir Dobeles sodininkystės institutų asortimentai

- medžiai, krūmai ir gyvatvorių augalai atvira šaknų sistema. Plačiau

- daugiamečių gėlių asortimentas. Plačiau

- suformuotas krūminių bijūnų iš Japonijos asortimentas. Plačiau

- baigiamas formuoti žolinių ir hibridinių bijūnų asortimentas. Plačiau

- formuojamas rožių atvira šaknų sistema asortimentas. Plačiau

- formuojamas frigo braškių daigų asortimentas. Plačiau

 

TOP 2019 pavasario sezono naujienos


Veislinės valgomosios medlievos: alksnialapės ir glotniosios

Veislinės valgomosios sedulos: geltonžiedės ir japoninės, kanadinės ir vaistinės

Šilauogės (yra ir 3metų sodinukų)

Stambiavaisės sausmedžių veislės

Tujos SMARAGD 40-50cm tik 1.49€ (kaina vėliau keisis)

Šluotelinės hortenzjos visų dydžių ir veislių čia

Dekoratyvinių obelų gausa

Svyrantys ir raudonlapiai bukai

Dekoratyviosios ir kartu vertingos gudobelės

Retenybės: aziminos, araukarijos, lavonpirščiai, hovenija, lekėčius, aka (feijoia)......

Užsisakykite dabar ir sodinkite laiku 


Neradote augalo ar norimo dydžio ? Spalio-sausio mėnesiais kreipkitės dėl individualaus pasiūlymo. Spauskite "užduoti klausimą" prie bet kurio augalo arba tiesiog rašykite į Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Taip rašykite žinutę https://www.facebook.com/medelynas/

Aprašymus, botaninių pavadinimų vertimus ir nuotraukas įkeliame kasdien po keliasdešimt, todėl spauskite "užduoti klausimą" visur kur norite matyti aprašymą ir foto

 

2018-08-27

       Vasarai besibaigiant, apžvelgiame 2018 m. pavasario sezono rezultatus. Nepaisant šaltos besniegės žiemos pabaigos, ankstyvųjų ilgalaikių sausrų, mūsų pirkėjų augalai šiemet prigijo 2,1 karto geriau, nei prieš metus. Šį pavasario sezoną pateikėme į jūsų namus 1714 užsakymų, iš kurių 98,31% neturėjo nusiskundimų, o 1,69% atvejų kreipėtės į mus ir visi iki vieno gavote garantines išmokas ir kompensacijas. Vidutinį užsakymą sudaro keliolika augalų, todėl net jei ne visi pirkėjai kreipėsi dėl garantijų, galime drąsiai teigti, kad prigijo >99 proc. visų augalų. 

Palyginti prieš metus - 96,44% ir 3,56% atitinkamai. Priežastys: 2017 m. rudenį investavome į modernų temperatūrą ir oro drėgnumą palaikantį šaldytuvą, todėl išsaugome 100 proc. sodmenų kokybę nuo iškasimo iki pakavimo/ išsiuntimo momento. Taip pat, šaknų pakavimui naudojame šiuolaikinę medžiągą - hidrogelio kristalus Vandens energija, todėl jūs gaunate paruoštus sodinti sodinukus su apsaugos nuo sausros užtaisu. Per 8 veiklos metus sukaupta patirtis (per 14 sezonų jums jau pateikėme per 12.000 užsakymų), kruopštus ženklinimas, ilgalaikio laipsniško tirpimo Osmocote trąšos, daugiapakopė gamybos procesų kokybės valdymo sistema, o visų svarbiausia - jaunas dinamiškas kolektyvas - mūsų verslo sėkmės veiksniai, garantuojantys jums kokybę ir pasitenkinimą. 

 

 Pavasario sezonui esame numatę įvairiausių asortimeto naujovių. Pirmiausia, augalų atviromis šaknimis pasiūloje. Mūsų patirtis parodė, kad 99% tokių sodinukų puikiai prigyja, juos patogu transportuoti ir kainuoja jie kelis kartus mažiau nei auginti vazonuose. Todėl naujam sezonui pasiūlysime daug naujų rūšių ir veislių: raganių, rožių, braškių, medžių, krūmų, gyvatvorių ir kitų naudingų bei vertingų augalų. Visa pasiūla bus skelbiama čia Kol asortimentas formuojamas (trūksta lietuviškų aprašymų, nuotraukų), rekomenduojame ieškomus augalus rasti pagal nuorodą: vitaflora.lt/search/botaninis-pavadinimas Pvz. vitaflora.lt/search/taxus-media-hicksii arba vitaflora.lt/search/pinus-mugo
Bus naujienų ir iš skiepytų vaismedžių (geltonžiedžių sedulų, alksnialapių medlievų ir kt.)

Teiraukitės, domėkitės, diskutuokime ir facebook.com/medelynas puslapyje. Jūs formuojate asortimentą. Aprašymus ir fotografijas įkelsime pirmiausia tų augalų, kuriuos jau užsakė pirmieji klientai, taip pat pagal jūsų atskirą paklausimą.
Pavasario užsakymą rekomenduojame pateikti laikotarpyje nuo dabar (rudeninį užsakymą pateikite atskirai) iki gruodžio pabaigos. Atskirus jūsų užsakymus sujungsime ir pristatysime kartu.
 

Prasidėjus aktyviam pavasario sezonui (nuo vasario mėn.) turėsime mažai galimybių konsultuoti, padėti pasirinkti, priimti užsakymą telefonu ar pakeisti jo turinį. Jei jūsų pateiktas užsakymas negalutinis ar svarstote atlikti keitimų, papildymų - padarykime tai iki gruodžio pabaigos, parašykite mums į Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Paskutiniai augalų atnaujinimai ir papildymai www.vitaflora.lt/pirmas


Pagarbiai,

Vitaflora.lt komanda


Jei pageidaujate atsisakyti informacinių naujienlaiškių siuntimo el. paštu, atsakykite į laišką temoje nurodydami NESIŲSTI

 

2018-11-23

Juodojo penktadienio akcijos sąlygos:

- galioja visoms prekėms nedidmeninėse pakuotėse (po 1-9 vnt., negalioja rožėms po 10 ir plikašakniams po 25+ vnt.);
- galioja rudens pristatymui su visomis mokėjimo sąlygomis; ir pavasario tik tuo atveju, kai sumokama visa užsakymo suma vieninteliu būdu - paprastuoju EUR banko pavedimu (negalioja su kitais būdais - Paysera, Opay, Paypal, COD ir t.t.) Užsakymas atšaukiamas jei delsiama apmokėti, pripliusuojami tarpininkų komisiniai pagal faktą jei pasirenkamas kitas būdas nei banko pavedimu;
- nuolaidos sumuojamos su nemokamu pristatymu nuo 99€/ iki 30 kg
- nuolaidos sumuojamos su pakuotėmis 3+1 dovanų, 4+1 dovanų, 10+5 dovanų ir pan.
- akcijа trunka lapkričio 23 d. nuo 13 iki 24 val.
- nuolaida negalioja jokiems užsakymams iki 20181123 ar po 2181123, taip pat negalioja iki 20181123 užsakytoms, tačiau dar nepateiktoms prekėms, atšauktiems ir iš naujo pateiktiems užsakymams ar jų dalims. Užsakymo ar jo dalies atšaukimo atveju prarandama visa sumokėto avanso suma, o naujai sukurtam užsakymui anuliuojama kupono nuolaida. jei avansas sumokėtas nebuvo, anuliuojami abu užsakymai.

Nuolaidos kuponas BLACKFRIDAY30
Papildomi klausimai tel. 861849469 ir el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Dėl geresnės puslapio paslaugų kokybės šiame tinklapyje 
naudojami sausainėliai (angl. cookies) kurie renka informaciją apie 
tinklapyje esančių lankytojų skaičių ir jų veiksmus šiame tinklapyje. 
Naršydami toliau Jūs sutinkate, kad sausainėliai būtų įrašyti Jūsų 
kompiuteryje iki naršymo tinklapyje pabaigos.