prisijunk arba registruokisClose

Straipsniai

Naujienlaiškis

Sveiki,

       Vasarai besibaigiant, apžvelgiame 2018 m. pavasario sezono rezultatus. Nepaisant šaltos besniegės žiemos pabaigos, ankstyvųjų ilgalaikių sausrų, mūsų pirkėjų augalai šiemet prigijo 2,1 karto geriau, nei prieš metus. Šį pavasario sezoną pateikėme į jūsų namus 1714 užsakymų, iš kurių 98,31% neturėjo nusiskundimų, o 1,69% atvejų kreipėtės į mus ir visi iki vieno gavote garantines išmokas ir kompensacijas. Vidutinį užsakymą sudaro keliolika augalų, todėl net jei ne visi pirkėjai kreipėsi dėl garantijų, galime drąsiai teigti, kad prigijo >99 proc. visų augalų. 

Palyginti prieš metus - 96,44% ir 3,56% atitinkamai. Priežastys: 2017 m. rudenį investavome į modernų temperatūrą ir oro drėgnumą palaikantį šaldytuvą, todėl išsaugome 100 proc. sodmenų kokybę nuo iškasimo iki pakavimo/ išsiuntimo momento. Taip pat, šaknų pakavimui naudojame šiuolaikinę medžiągą - hidrogelio kristalus Vandens energija, todėl jūs gaunate paruoštus sodinti sodinukus su apsaugos nuo sausros užtaisu. Per 8 veiklos metus sukaupta patirtis (per 14 sezonų jums jau pateikėme per 12.000 užsakymų), kruopštus ženklinimas, ilgalaikio laipsniško tirpimo Osmocote trąšos, daugiapakopė gamybos procesų kokybės valdymo sistema, o visų svarbiausia - jaunas dinamiškas kolektyvas - mūsų verslo sėkmės veiksniai, garantuojantys jums kokybę ir pasitenkinimą. 

Prasideda rudens sezonas, kuriam siūlome mūsų medelyne vazonuose užaugintus vaismedžius, rožes, braškių daigus, dekoratyvinius medžius ir krūmus. 

Iš naujo vaismedžių asortimento, priimame užsakymus Žagarės sodų pirmamečams sodinukams, spalio pabaigos pristatymui. Viską, ką sodinsite spalį, kviečiame užsisakyti nuo dabar iki rugsėjo pabaigos, o vėlesnius užsakymus pasiūlysime įvykdyti pavasarį. Kaip įprasta, rudenį sodiname visus sėklavaisius, šalčiui atsparesnius kaulavaisius (vyšnias, kai kurias slyvas), uogakrūmius. Rytų Lietuvoje sodinamus persikus, nektarinus ar abrikosus, siūlome užsisakyti tik kaip paaugintus vazonuose dviejų metų medelius, nes tokie bus atsparesni ekstremalią žiemą. Tas pats liečia rudenį sodinamus rožių krūmus.

 Pavasario sezonui esame numatę įvairiausių asortimeto naujovių. Pirmiausia, augalų atviromis šaknimis pasiūloje. Mūsų patirtis parodė, kad 99% tokių sodinukų puikiai prigyja, juos patogu transportuoti ir kainuoja jie kelis kartus mažiau nei auginti vazonuose. Todėl naujam sezonui pasiūlysime daug naujų rūšių ir veislių: raganių, rožių, braškių, medžių, krūmų, gyvatvorių ir kitų naudingų bei vertingų augalų. Visa pasiūla bus skelbiama čia Kol asortimentas formuojamas (trūksta lietuviškų aprašymų, nuotraukų), rekomenduojame ieškomus augalus rasti pagal nuorodą: vitaflora.lt/search/botaninis-pavadinimas Pvz. vitaflora.lt/search/taxus-media-hicksii arba vitaflora.lt/search/pinus-mugo
Bus naujienų ir iš skiepytų vaismedžių (geltonžiedžių sedulų, alksnialapių medlievų ir kt.)

Teiraukitės, domėkitės, diskutuokime ir facebook.com/medelynas puslapyje. Jūs formuojate asortimentą. Aprašymus ir fotografijas įkelsime pirmiausia tų augalų, kuriuos jau užsakė pirmieji klientai, taip pat pagal jūsų atskirą paklausimą.
Pavasario užsakymą rekomenduojame pateikti laikotarpyje nuo dabar (rudeninį užsakymą pateikite atskirai) iki gruodžio pabaigos. Atskirus jūsų užsakymus sujungsime ir pristatysime kartu.
 

Prasidėjus aktyviam pavasario sezonui (nuo vasario mėn.) turėsime mažai galimybių konsultuoti, padėti pasirinkti, priimti užsakymą telefonu ar pakeisti jo turinį. Jei jūsų pateiktas užsakymas negalutinis ar svarstote atlikti keitimų, papildymų - padarykime tai iki gruodžio pabaigos, parašykite mums į Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Paskutiniai augalų atnaujinimai ir papildymai www.vitaflora.lt/pirmas


Pagarbiai,

Vitaflora.lt komanda


Jei pageidaujate atsisakyti informacinių naujienlaiškių siuntimo el. paštu, atsakykite į laišką temoje nurodydami NESIŲSTI

 

Dėl geresnės puslapio paslaugų kokybės šiame tinklapyje 
naudojami sausainėliai (angl. cookies) kurie renka informaciją apie 
tinklapyje esančių lankytojų skaičių ir jų veiksmus šiame tinklapyje. 
Naršydami toliau Jūs sutinkate, kad sausainėliai būtų įrašyti Jūsų 
kompiuteryje iki naršymo tinklapyje pabaigos.