prisijunk arba registruokisClose

Straipsniai

Naujienlaiškis

Sveiki,

Šiemet pavasaris vėluoja ir sodinimo sezonas žada būti trumpas, todėl, nelaukdami kol atitirps pašalas, augalų pristatymą jau pradedame, siunčiame rožes ir kitus medelyno augalus vazonuose (jie gali palaukti sodinimo jūsų namuose). Nuo kovo 27 d. pradėsime siųsti visus plikašaknius augalus, o jaunus augalus ir asortimento naujoves vazonuose pradėsime siųsti tik praėjus savaitei po Velykų, nuo balandžio 10 dienos. Braškes tikėtina, kad siųsime balandžio ir gegužės sandūroje. 

Dėkojame visiems laiku arba iš anksto pateikusiems pavasario užsakymus, jūs savo užsakymo preliminarią pristatymo datą galite pasitikrinti paspaudę užsakymo peržiūros internete nuorodą užsakymo patvirtinimo laiške, kurį gavote savo pašto dėžutėje užsakymo pateikimo momentu, data yra šalia jūsų pavardės. Jei manote, kad atlikote užsakymą, o laiško negavote, skubiai susisiekite su mumis. Šiuo metu vykdome datų perskirstymą, jei keisis orai, datos vėl šiek tiek keisis, todėl artėjant pristatymo datai vis pasitikslinkite ar nepasikeitė.

Tuo atveju, jei pavasario užsakymo (ar galutinio papildymo) vis dar nepateikėte, siūlome jums jokiu būdu nedelsti, jei savo užsakymą tikitės gauti balandžio mėnesį, o ne gegužę. 

Šiandien gautus užsakymus planuojame atsiųsti apie balandžio vidurį.
Orientacinis pavasario grafikas

Prasidėjus aktyviam sezonui turime mažai galimybių konsultuoti, padėti pasirinkti, priimti užsakymą telefonu ar pakeisti jo turinį. Jei jūsų užsakymas negalutinis ar svarstote atlikti keitimų, papildymų - padarykime tai dabar iškarto, parašykite mums į Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Paskutiniai augalų atnaujinimai ir papildymai www.vitaflora.lt/pirmas


Pagarbiai,

Vitaflora.lt komanda

 

Dėl geresnės puslapio paslaugų kokybės šiame tinklapyje 
naudojami sausainėliai (angl. cookies) kurie renka informaciją apie 
tinklapyje esančių lankytojų skaičių ir jų veiksmus šiame tinklapyje. 
Naršydami toliau Jūs sutinkate, kad sausainėliai būtų įrašyti Jūsų 
kompiuteryje iki naršymo tinklapyje pabaigos.