prisijunk arba registruokisClose

Straipsniai

Naujienlaiškis

Sveiki,

Vasara persirito į antrą pusę, ir jau artėja rudens sezonas, kuriam siūlome mūsų medelyne vazonuose užaugintus vaismedžius, rožes, braškių daigus, dekoratyvinius medžius ir krūmus.
Iš naujo vaismedžių asortimento, priimame užsakymus Žagarės sodų pirmamečams sodinukams, spalio pabaigos pristatymui. Viską, ką sodinsite spalį, kviečiame užsisakyti nuo dabar iki rugsėjo pabaigos, o vėlesnius užsakymus pasiūlysime įvykdyti pavasarį. Kaip įprasta, rudenį sodiname visus sėklavaisius, šalčiui atsparesnius kaulavaisius (vyšnias, kai kurias slyvas), uogakrūmius. Rytų Lietuvoje sodinamus persikus, nektarinus ar abrikosus, siūlome užsisakyti tik kaip paaugintus vazonuose dviejų metų medelius, nes tokie bus atsparesni ekstremalą žiemą.

 

Prasidėjus aktyviam sezonui turime mažai galimybių konsultuoti, padėti pasirinkti, priimti užsakymą telefonu ar pakeisti jo turinį. Jei jūsų užsakymas negalutinis ar svarstote atlikti keitimų, papildymų - padarykime tai dabar iškarto, parašykite mums į Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Paskutiniai augalų atnaujinimai ir papildymai www.vitaflora.lt/pirmas


Pagarbiai,

Vitaflora.lt komanda

 

Dėl geresnės puslapio paslaugų kokybės šiame tinklapyje 
naudojami sausainėliai (angl. cookies) kurie renka informaciją apie 
tinklapyje esančių lankytojų skaičių ir jų veiksmus šiame tinklapyje. 
Naršydami toliau Jūs sutinkate, kad sausainėliai būtų įrašyti Jūsų 
kompiuteryje iki naršymo tinklapyje pabaigos.