prisijunk arba registruokisClose

P a s i r i n k i t e :

V a i s m e d ž i a i

R o ž ė s

Pristatymas ir mokėjimas

Siuntos siunčiamos per 

kurjerius LP EXPRESS:


< 10 kg - 6 EUR

> 10 kg - 10 EUR


* Jei perkate už 99+ EUR,

apmokate banko pavedimu,

siuntą į namus pristatysime  

NEMOKAMAI


Jūsų prekių krepšelyje
svoris skaičiuojamas
AUTOMATIŠKAI


APMOKĖJIMAS:
- grynais kurjeriui (1,50 EUR mokestis)
- banko pavedimu
- banklink (Paysera)
- paypal eur/usd/gpb

JOKIŲ kitų MOKESČIŲ 

 Vasaros dovanos kiekvienam užsakymui !  Prekių krepšelio pastaboje įrašyk:  SEDULOS arba DU ČIOBRELIAI ir automatiškai gauk dviejų metų amžiaus du valgomosios (geltonžiedės) sedulos sodinukus arba du skirtingų veislių čiobrelio krūmus dovanų.

Braškių daigų didmena. Jau 4 metus prekiaujame aukštos kokybės frigo braškių daigais Kaack iš Vokietijos. Pelnėme itin kokybiškų daigų tiekėjo vardą, įgijome daug patirties, bene vieninteliai Lietuvoje investavome į modernų frigo daigų sandėliavimo šaldytuvą su klimato kontrole. Šiam, 2019 metų sezonui, mūsų pirkėjų prašymu, iš pagrindų atnaujinome asortimentą visose augalų grupėse, ir siūlome Lietuvos rinkai jau pelniusį vardą Lenkijos, Estijos ir Rusijos rinkose prekių ženklą Mazzoni. Tai itin aukštos klasės klasės, vadinamieji "elitiniai" braškių daigai. 

Daigų kategorijos Europos sajungoje standartizuotos: A+ (12+mm skersmens daigai), A (8-12 mm), A- (7-9mm), B (iki 8 mm); tačiau tarp augintojų daigų kokybė skiriasi, o Mazzoni daigai dažniausiai stambesni nei reikalauja standartai, ir pavyzdžiui populiariausi A kategorijos daigai čia supakuoti dėžutese ne po 600 ar po 700 vnt. kaip kad esatę įpratę, bet dažniausiai po 500 vnt., o A+ kategorija pakuojama po 250 vnt., ir čia dažniausiai pateikiami 14-24mm daigai. A kategorijoje įprastas dydis 10-14mm.
Šiame kataloge pateikiamos frigo daigų kainos (jei nematote kainų - registruokitės ir prisijunkite) už 1000 vnt. ir jos galioja iki 10000 vnt. pirkimui. Perkant >10000 daigų taikysime 5, o >50000 daigų -10 procentų nuolaidą. Visos kainos pateiktos jau su 21 proc. PVM mokesčiu. Jums pageidaujant, daigus pristatysime į vietą, per 1 d.d. nuo išsiuntimo, daigai siunčiami sutartomis datomis nuo kovo pabaigos iki gegužės pabaigos.

Jei daigus perkate sveikomis dėžutėmis, bet jums pakanka vos vienos ar dviejų dėžučių, prie čia skelbiamų kainų pridėsime 10 procentų, o užsisakyti juos galite pagrindiniame braškių kataloge adresu http://vitaflora.lt/braskes-zemuoges . A+ klasės daigus pirkite po 250-500-750 vnt., A klasės po 500, A- po 700 vnt. kiekiais, o mes, gavę tokį jūsų užsakymą, kainas perskaičuosime rankiniu būdu, 1000 vnt. kainą padalinsime iš užsakyto kiekio ir prie vieneto kainos pridėsime 10 proc

***

Vaismedžių didmena. Siūlome įsigyti vaismedžius didmenomis, supakuotus po 5 vnt. Tai A klasės sodinukai, tokie pat kokybiški kaip ir parduodami po 1 vnt.
Jei reikalingi didesni kiekiai, susisiekite su mumis: eugenijus@vitaflora.lt

braškių ir vaismedžių didmena

 DĖMESIO ! Prekių krepšeliai pildomi tik paspaudus sutikimą dėl sausainėlių. 

Registruotis naudinga, nes:

- prisijungus savo vardu kitą kartą, ankstesnis krepšelis išliks atmintyje, nebereikės rinktis iš naujo; 

- registruoti vartotojai mato visų augalų kainas, o ne tik pagrindinį asortimentą;

- kas kartą prisijungę pamatote naujausias prekes ir akcijų pasiūlymus ;

- prisijungę vartotojai gali tiesiogiai užduoti klausimą apie kievieną atskirą prekę;

- jūsų paskyroje mes matysime jūsų lojalumą ir priklausomai nuo apsipirkimų dažnumo (ir jų sumos), mes Jums atsidėkosime.

- per metus gausite vos keletą laiškų su esmine arba tik jums skirta informacija

Registruotis

Dėl geresnės puslapio paslaugų kokybės šiame tinklapyje 
naudojami sausainėliai (angl. cookies) kurie renka informaciją apie 
tinklapyje esančių lankytojų skaičių ir jų veiksmus šiame tinklapyje. 
Naršydami toliau Jūs sutinkate, kad sausainėliai būtų įrašyti Jūsų 
kompiuteryje iki naršymo tinklapyje pabaigos.