Turite klausimų? Skambinkite 8-699 86311, rašykite shop@vitaflora.lt
arba apsilankykite mūsų Facebook puslapyje.

 
0
Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!

ROŽĖS

kategorija rozes

Rožių krūmų auginimu ir prekyba internetu su pristatymu Lietuvoje ir užsienyje specializuojamės nuo 2013 m.  Šiuo metu vazonuose auginame ir nuo vasario iki gruodžio pristatome per 300 veislių rožių krūmų. Dar per 300 veislių siūlome jau dabar, rezervuotis kovo arba gegužės mėn. pristatymui. Rudens ir žiemos metu galite atsiųsti mums užsakymo papildymus tiesiog el paštu. Užsakius balandžio mėnesį, piko metu, pristatome gegužės antroje pusėje, kai išjungiame šaldytuvą ir pradedame sodinimą į vazonus.

Parduodame tik lauko sąlygomis užaugintus krūmus, ir tik licencijuotus: David Austin, Meilland, Kordes, Tantau, Guillot, Delbard, Lens ir kt. Pavasarį augalus parduodame tiek atviromis šaknimis, tiek ir vazonuose; o per vasarą toliau auginame ir parduodame tik vazonuose.

Pirmiausia parduotuvėje rodomi tie augalai, kurių turime didžiausias atsargas. Juos vasaros ir rudens metu pateikiame per 1-2 d.d. nuo išsiuntimo, o siunčiame kasdien darbo dienomis. Žiemą augalų nesiunčiame, tačiau priimame užsakymus pavasariui, o pavasarį juos siunčiame pagal grafiką, tuo tarpu užsakymus pateiktus piko metu (balandį ir gegužę) atsiunčiame per 3-4 savaites nuo užsakymo pateikimo.

Rožės su nurodytu vazono skersmeniu ir tūriu pateikiamos užaugintos vazonuose, o be prierašo - atviromis šaknimis, migdytos šaldytuve ir mirkytos hidrogelyje, pateikiamos pavasarį. Kur pažymėta neskiepyta, savašaknė - jos padaugintos vegetatyviniu būdu, kur skiepyta arba nieko nepažymėta - skiepyta į R. laxa - poskiepio atsparumas šalčiui 4 zona, -35C. Kur skiepyta stiebinė (STEM) - lauke neapsaugota spec. priemonėmis nežiemoja.

 

 

Rezultatai 1 - 40 iš 1234Rodyti:     prekių puslapyje
Rezultatai 1 - 40 iš 1234Rodyti:     prekių puslapyje