ITOH bijūnas - Paeonia Itoh mix XL P18x18/C7.5 50CM
  search
  • ITOH bijūnas - Paeonia Itoh mix XL P18x18/C7.5 50CM

  ITOH bijūnas - Paeonia Itoh mix XL P18x18/C7.5 50CM

  €24.00
  at season peak IV - VII please ask for availability, VIII - III delivery according to schedule
  Quantity
  not in stock, only pre-order

    Delivery policy

  (edit with the Customer Reassurance module)

  Siekis sukurti geltoną bijūna atsirado dar praėjusio amžiaus viduryje, bet selekcininkų darbas buvo bevaisis kol nebuvo įtraukti medėjantys bijūnai. Taip 1958m. japonų sodininkui Taiči Ito sukryžminus žolinį bijūną su medėjančiu pavyko gauti pirmuosius geltonos spalvos žolinius bijūnus. Vėliau hibridų kūrimu užsiėmė Amerikos selekcininkai, ko pasekoje buvo sukurta atskira hibridų grupė Itoh-Hybrids.

  _x000D_

  Ši grupė turi daug privalumų: nepaprastos spalvos, kurių nesutiksi žoliniuose bijūnuose, visiškas atsparumas šalčiui, reikalauja labai mažai priežiūros. 

  _x000D_

   Šie hibridai puikiai jaučiasi net 3 zonoje (-40C) ir jiems nereikia jokios priedangos. Žiedai dideli, nuo 18 iki 30cm, maloniai kvepia, nakčiai ar per lietų užsiveria ir saulėje vėl atsiveria. 

  _x000D_

  Itoh bijūnai tinka tiems, kas seniai svajojo pasisodinti medėjančius bijūnus, bet bijojo sudėtingos jų priežiūros. Pasisodindami šiuos, Jūs gaunate sveiką, gausiai žydintį, egzotiškos (panašaus į sumedėjantį) išvaizdos krūmą. Belieka palaistyti ir grožėtis.

  _x000D_

  Geriausiai auga saulėtoje vietoje, daliniame šešėlyje žiedai išsilaiko ilgiau, dirvožemis turi būti gerai drenuotas, derlingas. 

  _x000D_

  Itoh hibridai nepigus malonumas, bet pasaulyje daugiau kaip 30 metų jų kainos nemažėja ir pasiūla nedidėja. Būkite atidūs, susigundžius žema kaina galite įsigyti paprastą bijūną. 

  0PAEITO