2024 m. asortimentas

Sveiki atvykę į didžiausią išankstinio augalų užsakymo katalogą Lietuvoje. Čia rasite beveik visus jums reikalingus augalus, o jei ko nerasite - klauskite ir pasiūlysime.
Augalai - sezoninė prekė, kuri auginama kartais ir ne vienerius metus, todėl per dešimtį veiklos metų mes įpratome planuoti augalų asortimentą metams ar net dviems į priekį, bei suteikiame galimybę mūsų klientams prisidėti prie asortimento formavimo.
Jei jums reikalingas koks nors ypatingas ar retesnis augalas, kviečiame jau dabar jį užsisakyti, o mes įdėsime visas pastangas, kad jau ateinantį sezoną (o galbut dar ir šį !) jums šį augalą pateikti. Atsiųskite mums užklausimą ar augalų sąrašą.
Mes kasdien stebime augalų pasiūlą, mezgame tiesioginius ryšius su augintojais, ieškome naujovių ir retų augalų pagal mūsų klientų užklausimus ir užsakymus. Todėl, jei mums nepavyks pasiūlyti būtent tokio dydžio ar veislės augalo, kokį užsisakėte, mes jums vasaros, rudens ir žiemos metu pasiūlysime labai panašių alternatyvų, o jūs galėsite pasirinti iš kelių variantų ir gauti tuos augalus pavasarį sodinimo sezono pradžioje ar pagal mūsų skelbiamą detalų grafiką.

Aktyvūs filtrai