Turite klausimų? Skambinkite 8-699 86311, rašykite shop@vitaflora.lt
arba apsilankykite mūsų Facebook puslapyje.

 
0
Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!
×

Įspėjimai

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 1261

Kaip naudotis paieška?

Įvertinkite šį įrašą
(9 balsai)

Šiame straipsnyje keletas patarimų, kaip išnaudoti visas paieškos galimybes VITAFLORA parduotuvėje.

- venkite daugiskaitos, dažniau naudokite vienaskaitą

- jei abejojate dėl augalo pavadinimo, ieškokite įvesdami vos keletą vieno žodžio raidžių;

- maksimalus rezultatų skaičius bus, jei suvesite lotynišką arba lietuvišką augalo vardą, gentį ar rūšį (pvz. lotyniškai "Vitis", arba lietuviškai "Vynmedis");

- tiksliausias paieškos rezultatas bus, jei suvesite lotyniškai augalo gentį ir rūšį (pvz. Vitis vinifera)

- venkite lietuviškų rašmenų, ieškokite "sveplu" tekstu

- jei paieškoje neradote, parašykite į Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., galbūt augalas tik laikinai nerodomas arba kažkur įsivėlė klaida.

Kartais paieška duoda pernelyg daug rezultatų. Taip yra todėl, kad įtraukiami ir susiję augalai (pvz. veislės dulkininkės, veislės iš kurių išvesta konkreti veislė, veislės kurios palyginamos su šia veisle). Tokiu atveju greičiausiai susiaurinsite paiešką dviem veiksmais: pirma dešinėje virš paveikslėlių yra prekių kiekio pasirinkimo langelis (10,25,100,250 - pasirinkite 250), langui atsidarius iš naujo su 250 prekių, paspauskite vienu metu CTRL+F ir ekrano paieškos langelyje įveskite žodį ar keletą jo raidžių.

Jei turite sunkumų su teksto įvedimu paieškos lange, galite ieškoti tiesiog naršyklės adreso lange suvesdami www.vitaflora.lt/search/XYZABC, PVZ. www.vitaflora.lt/search/vitis 

Jei turite asmeninių pastebėjimų, kaip palengvinti paiešką arba turite pasiūlymų, kaip mums organizuoti šio didelio augalų katalogo pateikimą - parašykite mums laišką į Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. - būsime dėkingi.