Turite klausimų? Skambinkite 8-699 86311, rašykite shop@vitaflora.lt
arba apsilankykite mūsų Facebook puslapyje.

 
0
Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!
getrude jekyllgetrude jekyll

Rožė - Rosa Gertrude Jekyll (Ausboard) UŽSAKYMAS PAVASARIUI

Prieinamumas:Medelyne yra iki 19 prekių
Produkto kodas:021NVSROSGERJEK(20)
14,99 €
12,39 €

Verta auginti jau vien tik dėl aromato

Aprašymas

Užsisakyk pavasariui:

http://www.vitaflora.lt/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=154031

Gertrude Jekyll (Ausboard) - viena populiariausių Deivido Austino rožių.

Nuostabūs stambūs senoviškos išvaizdos ir sultingos rožinės spalvos žiedai, viduryje blyškiai avietiniai, o pakrasčiuose išdega iki blyškiai rožinių.
Skoningi nedideli pumpurai virsta stambiais (10-12cm) sunkiais rozetės formos žiedais, panašiais į "portland" tipo rožes, kekėse po 3-5 vnt.
Ryškiausia žiedų spalva būna šaltu oru. Gausiai pražysta jau vasaros pradžioje, pakartotinai taip pat žydi, tik jau ne taip gausiai.
Žiedai išsiskleidžia plačiai, demonstruodami gausybę smulkių žiedlapių, kartais susisuka viduryje visomis kryptimis, o kartais būna nevisai simetriški (bet tuo pačiu natūraliai žavingi!) ir tik retkarčiais parodo auksinius kuokelius.
Aromatas labai stiprus, iš Gertrude Jekyll žiedlapių gaminami eteriniai aliejai kvepalams, ir šia prasme ji gali būti palyginama tik su Evelyn.
Krūmas augus, tiesiastiebis, atviras, Lietuvos sąlygomis pasiekia 120-150cm aukščio ir 100-120cm pločio. Jis labai dygus, lapija stambi, tankiai lapota, žiedai tiesiog įsigilinę į lapus.
Kartais netolygiai nuauga, todėl reikia pakoreguoti, net ir patrumpinti pusiau jaunus ūglius, taip pat ir tam, kad paskatinti gausesnį pakartotinį žydėjimą.
Būtina pašalinti nužydėjusius žiedus, nes kartais (auginant blogomis sąlygomis) gali nenoriai žydėti. Labai gerai reaguoja į geras augimo sąlygas ar papildomą tręšimą.
Visumoje krūmas labai ištvermingas ir gausiai žydintis, tik pajūrio klimate rudeniop gali susirgti dėmėtlige, todėl dėl visa ko naudokite profilaktines priemones.
Atgal į: DAVID AUSTIN ANGLIŠKOS