Turite klausimų? Skambinkite 8-699 86311, rašykite shop@vitaflora.lt
arba apsilankykite mūsų Facebook puslapyje.

 
0
Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!
robinija6

Rausvažiedė robinija - Robinia margaretta PINK CASCADE (Casque Rouge) C5/P23 100-150 CM su fotoetikete gyva foto 2022-06-13

Prieinamumas:Medelyne yra iki 10000009 prekių
Produkto kodas:022TWNROBMARCAS175-(17)#
29,95 €
24,99 €
gausiai žydi, tinka nederlingas dirvožemis

Aprašymas

Žydintys medžiai visuomet papildys kiekvieną sodą. Šis medis tai patvirtina.
Robinija PINK CASCADE gauta sukryžminus Robinia hispida su pseudoacacia. Dauginama skiepijimo būdu, todėl neplinta šaknų atžalomis.
Ji taip pat turi prancūzišką vardą Casque Rouge ir suteikia nepakartojamą vaizdą pavasario pabaigoje ir vasaros pradžioje, kuomet pražysta sodriai rožinių ar fuchsijos purpurinių žiedų kekėmis.
Žiedai panašūs į žirninius, žydi kekėmis 15-20 cm ilgio. Jūs galite paskatinti antrąjį žydėjimą vidurvasarį, jei apgenėsite iškart po pavasarinio žydėjimo.
Žiedai žydi ant jaunų ūglių, todėl jie ir vėl jus nudžiugins karštomis vasaros dienomis, o formuoti galite augalą taip, kaip norite.
Plunksniški lapai suteikia augalui dekoratyvumo ir egzotiškai atrodo net kai nežydi. Jie yra gaiviai žalios spalvos ir visą sezoną auga, taip suteikdami augalui pavasarinio dvelksmo per visą sezoną.
Šios robinijos laja piramidiška, gan taisyklinga ir šviesi, suteikia tinkamą dalinį pavėsį po ja apačioje augantiems augalams.
Augalas neišaugs aukščiau nei 8 metrai, o genint galima pasiekti bet kokio norimo dydžio, kad ir iki 2 metrų.
Robinijos mėgsta gerai drenuotą ir apysausę dirvą, geriausiai auga nederlinguose smėliuose.
Atsparumas šalčiui - 4zona, -34.5C

Atgal į: MEDŽIAI