Turite klausimų? Skambinkite 8-699 86311, rašykite shop@vitaflora.lt
arba apsilankykite mūsų Facebook puslapyje.

 
0
Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!
image__1649668333_190

Kriaušė (posk. kaukazinė kriaušė) - Pyrus SUVENIRS

Prieinamumas:Medelyne yra iki 10 prekių
Produkto kodas:022ZASPYRSUVENI(18)`
13,00 €
7,99 €
savidulkė, rudeninė, itin atspari šalčiui

Aprašymas

SUVENIRS - perspektyvi latviška rudeninė veislė. Vaisiai vidutiniai ir stambesni už vidutinius, trumpos kriaušiškos formos, odelė žalia, iš dalies nusispalvinusi rausvais dryžiais, minkštimas švelnus, tirpstantis, saldus, labai skanus. Sunoksta rugsėjo antroje pusėje, deri gausiai, atspari rauplėms, labai atspari šalčiui, medis augus. Dalinai savidulkė, bet geriau deri pasodinta su Beloruskaja pozniaja, Mramornaja, Aleksandr Lucas ir kitomis neanksti žydinčiomis kriaušėmis.

Kriaušėms reikalinga šiltesnė ir saulėtesnė vieta nei obelims. Jos taip pat anksčiau žydi, todėl dažniau nukenčia nuo šalnų. Geriausią rezultatą pasieksite parinkę šiltą, pietų - pietvakarių saulės apšviestą vietą, užuovėjoje.  Kriaušės yra kryžmadulkės, todėl didesnio derliaus užtikrinimui reikalinga, kad netoliese augtų panašiu metu žydinti kriaušė.

Esant kokybiškesnio derliaus poreikiui, vasarą gali būti retinamos užuomazgos. Bent 60 cm aplink kamieną neturi būti piktžolių.

Kriaušės, kaip ir obelys tinkamos auginti visais formavimo būdais. Tradicinių laisvai augančių vainikų formų kriaušės genimos kasmet pavasarį, dar prieš brinkstant pumpurams, kitų formų – vasaros pabaigoje.

Atgal į: VAISMEDŽIAI (-KRŪMIAI)