Turite klausimų? Skambinkite 8-699 86311, rašykite shop@vitaflora.lt
arba apsilankykite mūsų Facebook puslapyje.

 
0
Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!

ŽEMUOGĖS - BRAŠKĖS

braskes

Grįžti į VISI VAISMEDŽIAI

 

Braškių daigai internetu su pristatymu.

Priimami išankstiniai užsakymai pavasariui. Pateikimas - nuo balandžio III dekados ir gegužę, didmena - kovo III dekadą.

Jau šešis metus platiname aukštos kokybės frigo braškių daigus. Antrus metus atstovaujame itin aukštos kokybės augintoją Mazzoni, jau pelniusį vardą ne tik Lenkijos, Estijos ir Rusijos rinkose, bet ir Lietuvoje. Tai itin aukštos klasės, vadinamieji "elitiniai" braškių daigai. 2019 m. iš mūsų įsigytų daigų prigijimo rodiklis per 99 proc.. Daigai itin sveiki, ilgomis storomis šaknimis, greit išvysto sveiką lapų sistemą. Garantuojame prigijimą, kokybę, bei veislės atitikimą. Bene vieninteliai Lietuvoje turime modernų šaldytuvą su klimato kontrole, o pristatymą užtikriname per vieną dieną nuo išsiuntimo.

Daigų kategorijos Europos sajungoje standartizuotos: A+ (12+mm skersmens daigai), A (8-12 mm), A- (7-9mm), B (iki 8 mm); tačiau tarp augintojų daigų kokybė skiriasi, o Mazzoni daigai stambesni nei reikalauja standartai, ir pavyzdžiui populiariausi A kategorijos daigai čia supakuoti dėžutese ne po 600 ar po 700 vnt. kaip kad esatę įpratę, bet dažniausiai po 500 vnt., o A+ kategorija pakuojama po 250 vnt. (kai kurios veislės po 200 vnt.), ir čia dažniausiai pateikiami 14-24mm daigai. A kategorijoje įprastas dydis 10-14mm.
Šiame kataloge pateikiamos frigo daigų kainos perkant nuo 20 vnt. įpakavimais - A+ kategorija, nuo 30 vnt. - A kategorija ir nuo 40 vnt. - A- kategorija.

Jei jums reikalingi dideli kiekiai, 500 vnt ir daugiau, apsilankykite mūsų didmenos kataloge adresu https://vitaflora.lt/lt/search/Dmazzon , ten registruokitės, prisijunkite. 

 

 

 

 

Rezultatai 1 - 20 iš 206Rodyti:     prekių puslapyje
Rezultatai 1 - 20 iš 206Rodyti:     prekių puslapyje