Turite klausimų? Skambinkite 8-699 86311, rašykite shop@vitaflora.lt
arba apsilankykite mūsų Facebook puslapyje.

 
0
Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!

2020-02-02 

Vitaflora prekės ženklui - 10 metų !
Švęsdami jubiliejų mes laukiame 25.000-ojo e-parduotuvės užsakymo.

Laimingajam užsakymo numeriui padovanosime didijį prizą – net 100 € vertės apsipirkimo kuponą, o dar dvidešimčiai pirkėjų bus padalinti 10€ nuolaidos kuponai (užsakymo numeriai 24990-24999 ir 25001-25010)

Facebook žaidimai: spausk patinka ant mūsų puslapio Medelynas Vitaflora adresu https://facebook.com/medelynas , komentare pažymėk savo draugą sodininką ir bendrink šį skelbimą savo profilio sienoje. Visi dalyviai ir jų pažymėti draugai gaus po 5 eur nuolaidos kuponą, o kiekvieną vasario sekmadienį išrinksime po vieną laimingąjį, kuriam padovanosime net 25€ apsipirkimo kuponą.

Sek naujienas, nes bus daugiau papildomų prizų bei staigmenų !

Akcijų taisyklės:

Užsakymo numerį pamatysite ekrane ir gausite el.paštu iškart po to, kai prekių krepšelio apačioje paspausite mygtuką “Užsakyti”. Užsakymus, dalyvaujančius kuponų dalybose, būtina apmokėti ne vėliau, kaip per vieną dieną nuo jų pateikimo. Neapmokėjus prizinio užsakymo, laimėtoju bus skelbiamas sekantis po jo užsakymas.

Būkime sąžiningi ir draugiški. Asmenys, per 24 val. jau pateikę bent vieną užsakymą, nebegali dalyvauti žaidime antrąkart (galios tik pirmasis užsakymas, o sekantį (-ius) mes anuliuosime, ir prizo laimėtoju bus skelbiamas sekantis užsakymas). Užsakymo numerio lošime negali dalyvauti medelyno darbuotojai, jų draugai ar šeimos nariai.

Vaismedžiai: https://vitaflora.lt/lt/vaismedziai-vaiskrumiai
Rožės: www.rožės.lt
Naujausi augalai: https://vitaflora.lt/lt/nauji

2020-10-09

PRANEŠIMAS SPAUDAI

 

E-medelynas – ne mados vaikymasis, o sėkmingai veikiantis prekybos augalais modelis

 

E-medelyną VITAFLORA devintus metus valdanti UAB Asprovita skaičiuoja 70%  pajamų augimą, nuo 165 tūkst. € 2019 m. iki 280 tūkst. € per pirmus tris 2020 m. ketvirčius. 2019 metais, lyginant su 2018 metais, įmonės apyvarta augo per 50%. Prie pajamų didėjimo prisidėjo ir augantis augalų eksportas į užsienį - Švediją, Didžiąją Britaniją, Airiją.. Augalai perkami ne tik rudens sodinimui, bet jau dabar aktyviai rezervuojami pavasario sezonui.

            Pasak įmonės įkūrėjo ir vadovo Eugenijaus Popovo, ilgametis įdirbis augalų elektroninėje prekyboje ir pristatymo iki namų durų srityje, realiai taikomos garantijos augalams ir tai, kad šiemet visi daugiau laiko praleidžiame namuose ir sode - davė postūmį sparčiam pardavimų didėjimui. Prisidėjo ir tai, kad aktyvus sodinimo sezonas buvo rekordiškai ilgas: pavasario pradžia buvo šilta, o pabaiga - vėsi. Augant Lietuvos gyventojų pajamoms, populiarėja ir aukštos kokybės augalai – sertifikuotų dydžių, užauginti lauko sąlygomis (užgrūdinti), su augalų pasais, patentuoti, su licencijomis. Taip pat mėgstami jau vyresni, formuoti augalai vazonuose, kurie prigyja net per vidurvasario karščius ir iškart gerai atrodo kraštovaizdyje. Ilgametė patirtis augalų pakavime ir logistikoje užtikrina saugų, be apgadinimų, net ir didelių, iki 3 metrų ilgio ir iki 20 centimetrų kamieno apimties medžių pervežimą, o pristatymas iš medelyno Druskininkuose bet kuriuo adresu Lietuvoje užtrunka vos vieną darbo  dieną!

Lietuvių skonis keičiasi, nuo formalių klasikinių minimalistinių sprendimų vis drąsiau pereinama link laisvesnio stiliaus ir daugiau emocijų keliančių augalų. Populiarėja natūralistiniai gėlynai su varpiniais augalais, kvapnūs sodai su išskirtiniais bijūnais, vardinėmis rožėmis ar naujausiomis levandų veislėmis. Domimasi ne tik tradiciniais, bet ir egzotiniais augalais, kurie, keičiantis klimatui, vis labiau pritaikomi mūsų soduose. Labai vertinami daugiafunkciniai augalai, vis kitaip atrodantys skirtingais metų laikais bei  derantys valgomais vaisiais..

VITAFLORA platina tokius prekės ženklus, kaip: David Austin, Proven Winners, Lubera, Frosch, Everbloom, Kordes, Delbard, Guillot, Forever&Ever, Tantau, Lens bei daugelį kitų. Apie 90 proc. e-medelyno asortimento sudaro lauko augalai, likusi dalis skirta terasoms bei patalpoms.


                   Parengta pagal www.vitaflora.lt ir facebook.com/medelynas informaciją (UAB Asprovita, Pramonės g. 6, Druskininkai)

  

2019-07-08

Vasarai besibaigiant, apžvelgiame 2018 m. pavasario sezono rezultatus. Nepaisant šaltos besniegės žiemos pabaigos, ankstyvųjų ilgalaikių sausrų, mūsų pirkėjų augalai šiemet prigijo 2,1 karto geriau, nei prieš metus. Šį pavasario sezoną pateikėme į jūsų namus 1714 užsakymų, iš kurių 98,31% neturėjo nusiskundimų, o 1,69% atvejų kreipėtės į mus ir visi iki vieno gavote garantines išmokas ir kompensacijas. Vidutinį užsakymą sudaro keliolika augalų, todėl net jei ne visi pirkėjai kreipėsi dėl garantijų, galime drąsiai teigti, kad prigijo >99 proc. visų augalų. 

Palyginti prieš metus - 96,44% ir 3,56% atitinkamai. Priežastys: 2017 m. rudenį investavome į modernų temperatūrą ir oro drėgnumą palaikantį šaldytuvą, todėl išsaugome 100 proc. sodmenų kokybę nuo iškasimo iki pakavimo/ išsiuntimo momento. Taip pat, šaknų pakavimui naudojame šiuolaikinę medžiągą - hidrogelio kristalus Vandens energija, todėl jūs gaunate paruoštus sodinti sodinukus su apsaugos nuo sausros užtaisu. Per 8 veiklos metus sukaupta patirtis (per 14 sezonų jums jau pateikėme per 12.000 užsakymų), kruopštus ženklinimas, ilgalaikio laipsniško tirpimo Osmocote trąšos, daugiapakopė gamybos procesų kokybės valdymo sistema, o visų svarbiausia - jaunas dinamiškas kolektyvas - mūsų verslo sėkmės veiksniai, garantuojantys jums kokybę ir pasitenkinimą. 

 

 Pavasario sezonui esame numatę įvairiausių asortimeto naujovių. Pirmiausia, augalų atviromis šaknimis pasiūloje. Mūsų patirtis parodė, kad 99% tokių sodinukų puikiai prigyja, juos patogu transportuoti ir kainuoja jie kelis kartus mažiau nei auginti vazonuose. Todėl naujam sezonui pasiūlysime daug naujų rūšių ir veislių: raganių, rožių, braškių, medžių, krūmų, gyvatvorių ir kitų naudingų bei vertingų augalų. Visa pasiūla bus skelbiama čia Kol asortimentas formuojamas (trūksta lietuviškų aprašymų, nuotraukų), rekomenduojame ieškomus augalus rasti pagal nuorodą: vitaflora.lt/search/botaninis-pavadinimas Pvz. vitaflora.lt/search/taxus-media-hicksii arba vitaflora.lt/search/pinus-mugo
Bus naujienų ir iš skiepytų vaismedžių (geltonžiedžių sedulų, alksnialapių medlievų ir kt.)

Teiraukitės, domėkitės, diskutuokime ir facebook.com/medelynas puslapyje. Jūs formuojate asortimentą. Aprašymus ir fotografijas įkelsime pirmiausia tų augalų, kuriuos jau užsakė pirmieji klientai, taip pat pagal jūsų atskirą paklausimą.
Pavasario užsakymą rekomenduojame pateikti laikotarpyje nuo dabar (rudeninį užsakymą pateikite atskirai) iki gruodžio pabaigos. Atskirus jūsų užsakymus sujungsime ir pristatysime kartu. 

Prasidėjus aktyviam pavasario sezonui (nuo vasario mėn.) turėsime mažai galimybių konsultuoti, padėti pasirinkti, priimti užsakymą telefonu ar pakeisti jo turinį. Jei jūsų pateiktas užsakymas negalutinis ar svarstote atlikti keitimų, papildymų - padarykime tai iki gruodžio pabaigos, parašykite mums į Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Paskutiniai augalų atnaujinimai ir papildymai www.vitaflora.lt/pirmas


Pagarbiai,

Vitaflora.lt komanda