Turite klausimų? Skambinkite 8-699 86311, rašykite shop@vitaflora.lt
arba apsilankykite mūsų Facebook puslapyje.

 
0
Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!

Kaip žinoti augalų svorį?

Pristatymo būdas skaičiuojamas automatiškai nuo augalų svorio. Pavyzdžiui, augalai atviromis šaknimis paprastai neviršija 1 kg, vazonuose P9 sveria apie 0,3kg, vazonuose P17 sveria apie 1-2 kg, vazonuose P29 gali sverti iki 10 kg ir t.t.

Kaip žinoti tikslią augalų pristatymo datą?

Jums patvirtinus užsakymą, mes susisieksime su jumis, dauguma augalų yra iškart paruošti siuntimui, o kita augalų dalis siunčiama pagal Augalų pristatymo grafiką. Jūs galite pasitikrinti datą realiu laiku grafike arba susisiekti su mumis. Prieš išsiųsdami augalus mes susisieksime su jumis dar kartą. Pvz. ne paslaptis, mugėse jau rugsėjį būna prekiaujama dar žaliuojančiais medeliais atviromis šaknimis, tačiau kokybiški sodinukai turi būti kasami jau apšalus lapams - atsižvelgdami į gamtos sąlygas mes koreguojame pateikimo datą, ją paankstiname arba pavėliname.

Kodėl minimali e-parduotuvės pirkimo suma 19.99€?

Iki 20€ užsakymų administravimas užima panašiai laiko kaip ir 99€ . Tai ir užsakymų peržiūrėjimas, datos priskyrimas, pašto kodo tikrinimas, tel. nr ir kitų formatų taisymas, mokėjimų suradimas ir suvedimas, pristatymo datų siūlymas, užsakymo spausdinimas surinkimui, pats surinkimas, dėžės parinkimas, pakavimas, lipdukų atspausdinimas ir suklijavimas, keletos informacinių pranešimų siuntimas ar skambinimas. Kitos e-parduotuvės taiko administravimo mokestį smulkesniems užsakymams. Mes to nedarome, nes asortimente turime skirtingu metų laiku nuo 1.500 iki 30.000 augalų, ir absoliuti dauguma mūsų klientų čia apsirūpina visais būtiniausiais augalais, o nuo 99€ pirkimo gauna nemokamą pristatymą.

Ar augalai pasieks mane sveiki, nesulaužyti?

Augalai - gyvos būtybės. Mes ne pirmus metus siunčiame augalus per kurjerį, ir ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Per 2015 metus pirkėjų namus pasiekė 27000 augalų. Pakavimui naudojame šiuolaikines medžiagas. Užtikriname, kad augalai būtų saugiai pritvirtinti, kad pakuotė būtų tinkamai pažymėta. Iš patirties galime pasakyti, kad mūsų pasirinkta kurjerių tarnyba išmoko gabenti mūsų augalus rūpestingai ir saugiai.

Nerimauju, kad kelionė augalams gali būti pražūtinga...

Augalai - gyvos būtybės. 95% siuntų adresatą Lietuvoje pasiekia paros bėgyje nuo pakrovimo momento, o "nakvoja" vėsiame sandėlyje. Mes garantuojame, kad siunta pasieks jus tokios pat būklės, kokios ji buvo išsiųsta. Žinoma, vidurvasarį saugiausia išsiųsti augalus iki savaitės vidurio, tokiu atveju net jei yra adreso netikslumų, ryšio ar kitų problemų - augalus gausite iki savaitgalio. Mes taip pat vengiame siųsti augalus karštomis dienomis, o jei tai neišvengiama, krauname į kondicionuojamą kabiną, o ne į krovinių skyrių.

Ar patvirtinto užsakymo kaina galutinė? Ar neiškils papildomų kaštų? Pvz. pakuotės/ pakavimo mokestis, pristatymas į nutolusią vietą, nenumatytos išlaidos ir pan.?

Taip, kaina galutinė. Atsidėkodami jums, kad augalus perkate savitarnos parduotuvėje ir taip sutaupote mums laiko, augalų pakavimo kaštų jums neperkeliame, o už transportą ar kitas trečiųjų šalių paslaugas mokate tik tiek kiek jos kainuoja, o siuntų viršvorį >30kg apmokame mes. Taip pat suteiksime jums visą reikalingą informaciją: gyvas augalų nuotraukas (išskyrus balandžio-gegužės laikotarpį kai yra neatidėliotinų darbų), atsakysime į visus sodinimo ir priežiūros klausimus, patarsime kaip užtikrinti, kad augalai gyvuotų ir džiugintų ilgus metus.

Ar galima įsigyti jūsų augalų mugėse/turguose?

Ne, ir to daryti neketiname. Tam yra keletas priežasčių. Svarbiausia jų - augalai yra gyvos būtybės ir mūsų nuomone nėra humaniška bloginti jų gyvenimo sąlygas reguliariai pervežant juos pirmyn-atgal po prekyvietes. Antra, mūsų augalų asortimentas pernelyg didelis, tad neįmanoma nuvežti jų parodyti. Trečia, siekiame, kad visi pirkėjai liktų patenkinti, o esant dideliam momentiniam pirkėjų srautui, negalėtume spėti suteikti visiems parduodamiems augalams deramos kokybiškos konsultacijos. Ketvirta (nemažiau svarbi priežastis), turgavietėse aukštos kokybės legaliai augalinei produkcijai yra maža paklausa, tad sąmoningai vengiame konkuruoti šiame rinkos segmente.