Turite klausimų? Skambinkite 8-699 86311, rašykite shop@vitaflora.lt
arba apsilankykite mūsų Facebook puslapyje.

 
0
Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!

Nemokamas pristatymas

Rudens ir pavasario užsakymai, nuo 99€ sumos ir iki 30kg svorio, bei apmokėti banko pavedimu, į bet kurią Lietuvos vietą pristatomi NEMOKAMAI. Minimali e-parduotuvės www.vitaflora.lt pirkimo suma 19€

Kaip pristatome ?

1. Kurjeriu iki Jūsų durų - Skubus pristatymas Lietuvoje per vieną darbo dieną nuo išsiuntimo. DĖMESIO! Išankstiniai užsakymai siunčiami pagal grafiką, o pateikti pavasarinio piko metu gali užtrukti iki 3,5-4 savaičių.

Paslaugos kaina 6 EUR (<10kg) arba 10 EUR (>10kg), priklausomai nuo svorio (krepšelis svorį ir kainą suskaičiuoja automatiškai). Siuntos per 30kg gali būti apmokestintos papildomai, o su kiekvienu klientu tokių siuntų pristatymą suderiname individualiai. Augalams būtinas specifinis pakavimas ir įtvirtinimas, tačiau mes rūpestingai supakuosime be papildomų išlaidų jums.

Pristatymo dieną kurjeris jums paskambins ir sutars pristatymo laiką. Paprastai pristatoma darbo laiku, dažnai pirmoje dienos pusėje.

Jums pageidaujant, LP EXPRESS kurjerių tarnyba suteiks ir priėmimo grynaisiais pinigais paslaugą.

2. Atsiėmimas mūsų medelyno atsiėmimo punkte :

Medelynas VITAFLORA, Pramonės g. 6 (iki galo tiesiai, pro vartus vėl tiesiai), Druskininkai. Atsiimti galite tik iš anksto susitarus. Čia taip pat galite atsiskaityti grynaisiais pinigais iki 50€ ar atlikti banko pavedimą internetu.

Apmokėjimo būdai

1. Standartinis banko pavedimas. Užsakymą galite apmokėti prisijungę prie savo interneto banko arba bet kurio banko skyriuje. Rekvizitai...

2. Grynaisiais pinigais mūsų punkte Pramonės g. 6 (nemokamai) arba kurjeriui (1,5 EUR). Usakymams iki 50€ sumos.

3. Mokėjimo kortele, PayPal 

4. Tarptautiniu banko pavedimu, Paysera pavedimu, Opay banklink

Mūsų veikla specifiška bei sezoniška, ir priklauso nuo klimato sąlygų, todėl konkrečias pristatymo datas skelbiame Augalų pristatymo grafike, o detalios paslaugų teikimo sąlygos skelbiamos skyriuje Taisyklės ir sąlygos. Visa ši informacija taip pat teikiama telefonu 8 69986311.