Turite klausimų? Skambinkite 8-699 86311, rašykite shop@vitaflora.lt
arba apsilankykite mūsų Facebook puslapyje.

 
0
Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!

Nemokamas pristatymas

Rudens ir pavasario užsakymai, nuo 149€ sumos ir iki 20kg svorio, bei apmokėti banko pavedimu, į bet kurią Lietuvos vietą pristatomi NEMOKAMAI. Minimali e-parduotuvės www.vitaflora.lt pirkimo suma 19.99€, užsakymai iki šios sumos apmokestinami 9.99€ administravimo ir pristatymo mokesčiu.

Kaip pristatome ?

1. Kurjeriu iki Jūsų durų - Skubus pristatymas Lietuvoje per vieną darbo dieną nuo išsiuntimo. DĖMESIO! Išankstiniai užsakymai siunčiami pagal grafiką, o pateikti pavasarinio piko metu gali užtrukti nuo 2-3 savaičių nuo datų nurodytų grafike.

Paslaugos kaina 6 EUR (<5kg) arba 10 EUR (>5kg<20kg), priklausomai nuo svorio (krepšelis svorį ir kainą suskaičiuoja automatiškai). Siuntos per 20kg gali būti apmokestintos papildomai, o su kiekvienu klientu tokių siuntų pristatymą suderiname individualiai. Augalams būtinas specifinis pakavimas ir įtvirtinimas, tačiau mes rūpestingai supakuosime be papildomų išlaidų jums.

Pristatymo dieną kurjeris jums paskambins ir sutars pristatymo laiką. Paprastai pristatoma darbo laiku, dažnai pirmoje dienos pusėje.

Grynųjų pinigų surinkimo paslaugos nuo 2021 m. atsisakėme ir jos ateityje neteiksime.

2. Atsiėmimas mūsų medelyno atsiėmimo punkte :

Medelynas VITAFLORA, Pramonės g. 6 (iki galo tiesiai, pro vartus vėl tiesiai), Druskininkai. Atsiimti galite tik iš anksto susitarus, paprastai penktadienio popietėmis. Atsiskaitymas - tik pilnos sumos išankstiniu banko pavedimu.

Apmokėjimo būdai

1. Standartinis banko pavedimas. Užsakymą galite apmokėti prisijungę prie savo interneto banko arba bet kurio banko skyriuje. Rekvizitai...

2. Grynaisiais pinigais mūsų punkte Pramonės g. 6 tik šeštadieniais nuo gegužės iki lapkričio, nuo 10 iki 16 val.

3. Mokėjimo kortele, PayPal 

4. Tarptautiniu banko pavedimu, Paysera pavedimu, Opay banklink

Mūsų veikla specifiška bei sezoniška, ir priklauso nuo klimato sąlygų, todėl konkrečias pristatymo datas skelbiame Augalų pristatymo grafike, o detalios paslaugų teikimo sąlygos skelbiamos skyriuje Taisyklės ir sąlygos. Visa ši informacija taip pat teikiama telefonu 8 69986311.