Turite klausimų? Skambinkite 8-699 86311, rašykite shop@vitaflora.lt
arba apsilankykite mūsų Facebook puslapyje.

 
0
Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!

ROŽĖS

kategorija rozes

Rožės internetu su pristatymu Lietuvoje ir svetur. Šiuo metu vazonuose auginame per 300 veislių rožių krūmų ir dar per 1000 veislių siūlome jau dabar rezervuotis 2021 metų pavasario sezonui.

Parduodame tik lauko sąlygomis užaugintus krūmus, ir tik licencijuotus: David Austin, Meilland, Kordes, Tantau ir kt. Pavasarį augalus parduodame tiek atviromis šaknimis, tiek ir vazonuose; o per vasarą toliau auginame ir parduodame tik vazonuose.

Pirmiausia parduotuvėje rodomi tie augalai, kurių turime didžiausias atsargas.

Juos vasaros ir rudens metu pateikiame per 1-2 d.d. nuo išsiuntimo, o siunčiame kasdien darbo dienomis. Žiemą augalų nesiunčiame, tačiau priimame užsakymus pavasariui, o pavasarį juos siunčiame pagal grafiką, tuo tarpu užsakymus pateiktus piko metu (balandį ir gegužę) - per 3-4 savaites nuo užsakymo pateikimo.

Rožės su nurodytu vazono skersmeniu ir tūriu pateikiamos užaugintos vazonuose, o be prierašo - atviromis šaknimis, migdytos šaldytuve ir mirkytos hidrogelyje, pateikiamos pavasarį. Kur pažymėta neskiepyta, savašaknė - jos padaugintos vegetatyviniu būdu, kur skiepyta arba nieko nepažymėta - skiepyta į R. laxa - poskiepio atsparumas šalčiui 4 zona, -35C. Kur skiepyta stiebinė (STEM) - lauke neapsaugota spec. priemonėmis nežiemoja.

 

 

Rezultatai 1 - 20 iš 1108Rodyti:     prekių puslapyje
Rezultatai 1 - 20 iš 1108Rodyti:     prekių puslapyje