Turite klausimų? Skambinkite 8-699 86311, rašykite shop@vitaflora.lt
arba apsilankykite mūsų Facebook puslapyje.

 
0
Jūsų pirkinių krepšelis tuščias!

ŽEMUOGĖS - BRAŠKĖS

 Jau priimami išankstiniai užsakymai pavasariui. Pateikimas - balandžio II-III dekadą, didmena - ir anksčiau.

Braškių daigai. Jau 4 metus prekiaujame aukštos kokybės frigo braškių daigais iš Vokietijos. Pelnėme itin kokybiškų daigų tiekėjo vardą, įgijome daug patirties, bene vieninteliai Lietuvoje investavome į modernų frigo daigų sandėliavimo šaldytuvą su klimato kontrole. Šiam, 2019 metų sezonui, mūsų pirkėjų prašymu, iš pagrindų atnaujinome asortimentą visose augalų grupėse, ir siūlome Lietuvos rinkai jau pelniusį vardą Lenkijos, Estijos ir Rusijos rinkose prekių ženklą Mazzoni. Tai itin aukštos klasės klasės, vadinamieji "elitiniai" braškių daigai. 

Daigų kategorijos Europos sajungoje standartizuotos: A+ (12+mm skersmens daigai), A (8-12 mm), A- (7-9mm), B (iki 8 mm); tačiau tarp augintojų daigų kokybė skiriasi, o Mazzoni daigai dažniausiai stambesni nei reikalauja standartai, ir pavyzdžiui populiariausi A kategorijos daigai čia supakuoti dėžutese ne po 600 ar po 700 vnt. kaip kad esatę įpratę, bet dažniausiai po 500 vnt., o A+ kategorija pakuojama po 250 vnt., ir čia dažniausiai pateikiami 14-24mm daigai. A kategorijoje įprastas dydis 10-14mm.
Šiame kataloge pateikiamos frigo daigų kainos perkant nuo 20 vnt. įpakavimais.

Jei jums reikalingi dideli kiekiai, 1000 vnt ir daugiau, apsilankykite mūsų didmenos kataloge adresu http://vitaflora.lt/didmena , ten registruokitės, prisijunkite. 

 

 

 

 

Rezultatai 1 - 20 iš 207Rodyti:     prekių puslapyje
Rezultatai 1 - 20 iš 207Rodyti:     prekių puslapyje