Medžiai
Medžiai: vazonuose ir atviromis šaknimis, skiepyti ir sėjinukai, nuo 2 metų amžiaus iki 14-16 cm kamieno apimties.
Subkategorijos
Sakuros
Sakuros ne visi šie iš Azijos kilę augalai lengvai pritaikomi Lietuvoje, tačiau jei turite nedidelį sodą ir norite suteikti jam išskirtinumo bei nesukti galvos dėl žiemojimo ar sąlygų sukūrimo, siūlome itin universalų sprendimą.
Klevai
Klevai: Tai ilgaamžiai medžiai, augantys pakankamai lėtai. Tai labai naudingas ir perspektyvus auginimui įvairiausiose vietose medis- tiek dekoratyvine, tiek maistine, tiek energetine ir planetos atmosferos išsaugojimo prasme.
Beržai
Beržas - vienas labiausiai garbinamų Lietuvos medžių. Dekoratyvi žievė, platus praktinis panaudojimas, vaistinės savybės, lengvas auginimas - tai tik dalis privalumų. Esti svyrančių, rutuliškų, nykštukinių, geltonlapių ir visokių kitokių formų. Visi beržai mėgsta pralaidžias dirvas ir saulėtas vietas.
Ąžuolai
Ąžuolai turi ilgą medicininio naudojimo istoriją. Žievė nuimama nuo 5–12 metų šakų ir džiovinama vėlesniam naudojimui. Bet kokios tulžys, susidarančios ant medžio, yra labai sutraukiančios ir gali būti naudingos gydant dizenteriją, protarpinius karščiavimus, kraujavimą ir kt.
Ąžuolas. Savidulkis lapuotis medis paplitęs visoje Lietuvoje, natūraliose augimvietėse gali augti tūkstantį ir daugiau metų. Auga lėtai, iki 30 metrų.
Augs priemolio ir molio (taip pat labai sunkiose) dirvose. Jauni augalai pakenčia pavėsį.
Medicinoje naudojama augalo žievė - poveikis priešuždegiminis, antiseptinis, tonizuojantis ir kt. Gilės gali būti naudojamos kavai gaminti. Naudingas ir laukinėms bitėms.
Cerciai
Cerciai - lapuočių medžių ir krūmų gentis, pasižyminti apskritos formos lapais ir ryškiais raudonais ir purpuriniais žiedais, kurie dažnu atveju atsiranda dar iki išsprogstant lapams. Išskiriamis Kanadinis cercis, Kininis cercis, Vakarinis ir Apskritalapis cercis (Judo medis). Daugumos cercių žiedpumumpuriai valgomi, marinuojami kaip kaparių žiedpumpuriai, o kanadinis bei kininis cerciai turi ir vaistinių savybių.
Gudobelės
Gudobelės - ne tik verti vaistiniai ir gyvatvorių augalai, bet ir puošniai žydintys medžiai. Dekoratyvinės veislės būba pilnaviduriais raudonais, rožiniais ar baltais žiedais. Vaistinių savybių daugiausia turi grauželinės ir vienapiestės gudobelės. Visos gudobėlės mėgsta saulėtas vietas ir pralaidų dirvožemį, todėl augalus sodinkite tik tokiose vietoje.
Bukai
Bukai - vertingi medžiai, kurie išlaiko lapus iki pat naujų lapų išsprogimo pavasarį. Medelyne Vitaflora rasite tiek klasikinį buką gyvatvorėms, tiek jo raudonlapę formą. O taip pat galime pasiūlyti glaustašakių, koloniškų, svyrančių ar geltonlapių formų - nuo vienerių metų sodinuko iki keliolikos centimetrų apimties kamienais brandžių medžių. Pristatome į sodinimo vietą net ir didelius medžius
Gluosniniai
Gluosniniai augalai Lietuvoje turi keletą savitų vardų - gluosnis, karklas, žilvitis, blindė ir dar keliasdešimt regioninių vardų. Visi šie augalai auga netoli vandens telkinių, arba vietose, kur aukštesnis gruntinis vanduo. Jie auga greit, jų mediena elastinga, tinkama pintiems gaminiams gaminti. Dar viena ypatybė, jie išskiria salicilo rūgštį, todėl ir patys lengvai daugianasi auginiais, ir kitiems augalams pagreitina įsišaknijimą. Esti dekoratyvių formų ilgomis svyrančiomis šakomis, švairiausių "kačiukų" formų ir spalvų variacijų, pilšvalapių ar net besidriekiančių.