Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Svoris

Svoris

 • 0 kg - 15 kg

Konteineris

Konteineris

Supakuota

Supakuota

Aukštis

Aukštis

Forma

Forma

USDA zona

USDA zona

Dirvos pH

Dirvos pH

Vainikas

Vainikas

Poskiepis

Poskiepis

Apšvietimas

Apšvietimas

Drėgmė

Drėgmė

Dirvožemis

Dirvožemis

Aukštis

Aukštis

Žydėjimas

Žydėjimas

Plotis

Plotis

Žiedų spalva

Žiedų spalva

Priežiūra

Priežiūra

Sodo tipas

Sodo tipas

Dekoratyvus

Dekoratyvus

Žiedas

Žiedas

Derėjimas

Derėjimas

Vaisių dydis

Vaisių dydis

Sodinimo vieta

Sodinimo vieta

Kvapas

Kvapas

Apdulkinimas

Apdulkinimas

Genėjimas

Genėjimas

Kita

Kita

Vaisių skonis

Vaisių skonis

Lapai

Lapai

Atsparumas ligoms

Atsparumas ligoms

Prieinamumas

Prieinamumas

Pasirinkite

Pasirinkite

Medžiai

Medžiai: vazonuose ir atviromis šaknimis, skiepyti ir sėjinukai, nuo 2 metų amžiaus iki 14-16 cm kamieno apimties.

Subkategorijos

 • Sakuros

  Sakuros ne visi šie iš Azijos kilę augalai lengvai pritaikomi Lietuvoje, tačiau jei turite nedidelį sodą ir norite suteikti jam išskirtinumo bei nesukti galvos dėl žiemojimo ar sąlygų sukūrimo, siūlome itin universalų sprendimą.

 • Klevai

  Klevai: Tai ilgaamžiai medžiai, augantys pakankamai lėtai. Tai labai naudingas ir perspektyvus auginimui įvairiausiose vietose medis- tiek dekoratyvine, tiek maistine, tiek energetine ir planetos atmosferos išsaugojimo prasme.

 • Beržai

  Beržas - vienas labiausiai garbinamų Lietuvos medžių. Dekoratyvi žievė, platus praktinis panaudojimas, vaistinės savybės, lengvas auginimas - tai tik dalis privalumų. Esti svyrančių, rutuliškų, nykštukinių, geltonlapių ir visokių kitokių formų. Visi beržai mėgsta pralaidžias dirvas ir saulėtas vietas.

 • Ąžuolai

  Ąžuolai turi ilgą medicininio naudojimo istoriją. Žievė nuimama nuo 5–12 metų šakų ir džiovinama vėlesniam naudojimui. Bet kokios tulžys, susidarančios ant medžio, yra labai sutraukiančios ir gali būti naudingos gydant dizenteriją, protarpinius karščiavimus, kraujavimą ir kt. 

  Ąžuolas. Savidulkis lapuotis medis paplitęs visoje Lietuvoje, natūraliose augimvietėse gali augti tūkstantį ir daugiau metų. Auga lėtai, iki 30 metrų.

  Augs priemolio ir molio (taip pat labai sunkiose) dirvose. Jauni augalai pakenčia pavėsį.

  Medicinoje naudojama augalo žievė - poveikis priešuždegiminis, antiseptinis, tonizuojantis ir kt. Gilės gali būti naudojamos kavai gaminti. Naudingas ir laukinėms bitėms.

 • Cerciai

  Cerciai - lapuočių medžių ir krūmų gentis, pasižyminti apskritos formos lapais ir ryškiais raudonais ir purpuriniais žiedais, kurie dažnu atveju atsiranda dar iki išsprogstant lapams. Išskiriamis Kanadinis cercis, Kininis cercis, Vakarinis ir Apskritalapis cercis (Judo medis). Daugumos cercių žiedpumumpuriai valgomi, marinuojami kaip kaparių žiedpumpuriai, o kanadinis bei kininis cerciai turi ir vaistinių savybių.

 • Gudobelės

  Gudobelės - ne tik verti vaistiniai ir gyvatvorių augalai, bet ir puošniai žydintys medžiai. Dekoratyvinės veislės būba pilnaviduriais raudonais, rožiniais ar baltais žiedais. Vaistinių savybių daugiausia turi grauželinės ir vienapiestės gudobelės. Visos gudobėlės mėgsta saulėtas vietas ir pralaidų dirvožemį, todėl augalus sodinkite tik tokiose vietoje.

 • Bukai

  Bukai - vertingi medžiai, kurie išlaiko lapus iki pat naujų lapų išsprogimo pavasarį. Medelyne Vitaflora rasite tiek klasikinį buką gyvatvorėms, tiek jo raudonlapę formą. O taip pat galime pasiūlyti glaustašakių, koloniškų, svyrančių ar geltonlapių formų - nuo vienerių metų sodinuko iki keliolikos centimetrų apimties kamienais brandžių medžių. Pristatome į sodinimo vietą net ir didelius medžius

 • Gluosniniai

  Gluosniniai augalai Lietuvoje turi keletą savitų vardų - gluosnis, karklas, žilvitis, blindė ir dar keliasdešimt regioninių vardų. Visi šie augalai auga netoli vandens telkinių, arba vietose, kur aukštesnis gruntinis vanduo. Jie auga greit, jų mediena elastinga, tinkama pintiems gaminiams gaminti. Dar viena ypatybė, jie išskiria salicilo rūgštį, todėl ir patys lengvai daugianasi auginiais, ir kitiems augalams pagreitina įsišaknijimą. Esti dekoratyvių formų ilgomis svyrančiomis šakomis, švairiausių "kačiukų" formų ir spalvų variacijų, pilšvalapių ar net besidriekiančių.

Aktyvūs filtrai