Visi mūsų augalai ir jiems skirti produktai turi jus pasiekti puikios būklės ir šviežumo, taip, kaip jie paliko mūsų medelyną. Jei nesate patenkintas jų būkle atvykimo metu, praneškite mums kaip įmanoma greičiau (maksimaliai per 14 dienų) el. paštu info@vitaflora.lt, su nuotraukomis, ir mes ištirsime problemą, kaip įmanoma greičiau, per 3-5 darbo dienas. Mūsų atsakomybė yra pagal tas prekių kainas, kurios nurodytos interneto svetainėje. Užsakymo grąžinimo atveju, jūs turėsite atsiųsti mums atgal supakuotas prekes tuo pačiu būdu ir toje pačioje pakuotėje kaip gavote. Prekėms suteikiama 24 mėn. garantiją (netaikoma augalams). Norėdami ja pasinaudoti, jūs turite pateikti rašytinį prašymą el. paštu shop@vitaflora.lt, kuriame turite nurodyti priežastį (prekės trūkumą), kartu su prekės įsigijimo dokumentu (užsakymo numeriu).

Pakavimo mokestis

Netaikome. Mes naudojame tvirtas dėžes ir šiuolaikiškas pakavimo medžiagas, jų savikaina įskaičiuota kainoje. Mes pritvirtiname kiekvieną augalą ir atitinkamai pažymime siuntas. Tam skiriame daug laiko ir pastangų. Tačiau taip pat daug laiko būtume skyrę jūsų konsultavimui medelyne, todėl pakavimo mokesčio nėra, kaip ir negali būti aptarnavimo mokesčių.

Pristatymo trukmė ir mokestis

 Dėl pristatymo į kitas šalis susisiekite su mumis: info@vitaflora.lt arba telefonu +37069986311

Gyvų augalų pristatymas Lietuvoje*

LP Express kurjeriu iki durų Lietuvoje (per 1 darbo dieną nuo išsiuntimo):

  • - iki 20 kg svorio - 10 EUR;
  • - per 20 kg  - 20 EUR

Atsiėmimas atsiėmimo punkte (nemokamas):

  • - medelyne VITAFLORA, adresu Pramonės g. 6, Druskininkai penktadienio popietę, grafike nurodytu ir iš anksto sutartu laiku;
  • -  jūs galite atsiųsti savo kurjerį, mes pasirūpinsime lipdukų atspausdinimu ir užklijavimu . Prieš užsakydami tokią siuntą išsiaiškinkite dėl kurjerio atsakomybės pervežant gyvus augalus.

  * Dėl konkrečių augalų pristatymo žiūrėkite GRAFIKĄ
** Iki 30kg pristatymas vykdomas iki jūsų durų, daugiau nei 30kg pristatymas iki jūsų pastato.
Jei pristatymo metu nebuvote pristatymo vietoje, susisiekite su mumis, mes jums pranešime, kuriame artimiausiame pašto skyriuje kurjeris paliko jūsų siuntą.

Užsakymo siuntimas bendrai


Užsakymai yra išsiunčiami nedelsiant (paprastai sekančią darbo dieną) paštu arba kurjeriu, jeigu nenurodyta kitaip, tačiau jei užsakymą pateikėte pavasarinio sezono metu, leiskite mums skirti pristatymui bent 3-5 dienas, o maksimalaus piko metu (apie balandžio vidurį) pristatymas gali trukti ir iki 28 dienų. Sezoninės prekės, tokios kaip gyvi augalai, siunčiami pagal GRAFIKĄ. Jūs gausite pranešimą telefonu (SMS) ir/arba elektroniniu paštu dėl kiekvieno užsakyto augalo pristatymo datos.
Gyvų augalų pristatymas nėra tas pats, kaip negyvų prekių pristatymas. Šiuo atveju svarbiausia saugus tiekimas. Jei mes turime kokių nors abejonių dėl ekstremalių oro sąlygų, pavyzdžiui, per didelio karščio ar šalčio, ir / ar ilgesnio tiekimo laiko rizikos (pvz. prieš savaitgalį), mes Jums nedelsiant pranešime apie šias aplinkybes ir pasiūlysime jums artimiausią pristatymo datą. Ši taisyklė taip pat taikoma, kai augalai nėra pasirengę palikti medelyno (dėl specifinių priežasčių - augimo stadijos, liūties arba apsaugos nuo kenkėjų ir ligų priemonių taikymo). Prieš patvirtindami savo užsakymą, jūs turėtumėte patikrinti konkrečių augalų siuntimo datas, mūsų GRAFIKE. Jei yra planuojamų vėlavimų ir Jūsų užsakymo data yra ankstesnė nei planuojamos išsiuntimo dienos, jūsų užsakymo data yra prilyginama planuojamai išsiuntimo datai, paskelbtai grafike. Išimties tvarka mes pasiliekame sau teisę pristatyti per 28 dienas, atsižvelgiant į internetinės prekybos taisykles, galiojančias Lietuvoje ir ES.
Dėtelios pristatymo, atsiėmimo ir grąžinimo salygos aprašytos https://vitaflora.lt/lt/content/1-pristatymas-ir-grafikas

Eksporto užsakymai

Pristatome visoje Europoje, Skandinavijoje, taip pat kitose šalyse. Susisiekite su mumis dėl individualaus pristatymo pasiūlymo.

Mokėjimas

Mes priimame šiuos mokėjimo būdus: debeto ar kredito kortele Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro per Paypal; PayPal; el. bankininkyste - Montonio, PAYSERA , OPAY, paprastuoju banko pavedimu EURAIS ir tarptautiniu – kitomis valiutomis. Jeigu bet kokios prekės nebėra galimybės patiekti – mes grąžiname pinigus. Pinigų gražinimus vykdome kaip įmanoma greičiau (įstatymai įpareigoja gražinti per 30 dienų).

Kainos

Kainos nurodytos su PVM. Mes pasiliekame teisę keisti kainas iš anksto neįspėjus, arba pasikeitus PVM tarifui.
Minimali užsakymo prekių suma - 19.99€, už mažesnę sumą užsakymai sezono piko metu (kovas-birželis) nepriimami, o kitu metu jiems taikomas 9.99€ administravimo ir pristatymo mokestis.

Specialūs pasiūlymai, kuponų kodai

Visi specialūs pasiūlymai, kuponų kodai, nuolaidos gali būti naudojami tik vieną kartą. Bet koks kupono kodas arba nuolaida negali būti naudojami kartu su bet kuria kita nuolaida (nuolaidos nesumuojamos).

Prekės vaizdai

Prekių vaizdai yra iliustracinio pobūdžio, išsamesnė informacija pateikiama produkto pavadinime/ apraše. Prierašas GYVA FOTO reiškia, kad augalas atrodys panašiai (atsižvelgiant į metų laiką)

Pardavimo sąlygos

Informacija pateikta apie produktus paremta mūsų žiniomis, ir yra skirta tik bendram susipažinimui. Visi matmenys, ūgiai, svoriai ir tūriai yra apytiksliai. Gaminio aukštis yra apytikslis aukštis įskaitant vazoną (tarą). Taip pat atminkite, kad aplinkos veiksniai gali turėti įtakos augalų augimui (pvz. rudenį pamatuotas augalas pavasarį gali būti apgenėtas). Detaliau apie matmenis žiūrėkite skyriuje "Trumpiniai augalų pavadinimuose". Jums pageidaujant, galime atsiųsti konkrečiai jūsų užsakytų ir siuntimui atrinktų augalų nuotraukas prieš išsiuntimą.

Klientas, užsakydamas prekių su pastaba "Išankstinis užsakymas", daugiau kaip 50€ sumai, savo užsakymo galiojimą patvirtina avansiniu 50€ apmokėjimu.

Klientas, atšaukęs paskutinį savo užsakymą dėl asmeninių priežasčių, dviejų metų laikotarpyje praranda galimybę mokėti dalinį avansą už prekes (moka tik pilną sumą išankstiniu banko pavedimu).

Augalai, kuriems dėl vėluojančios vegetacijos ar kitų priežasčių, pateikimo metu buvo pritaikyta prigijimo garantija, gali būti pakeisti kitais analogiškais augalais iki vienerių metų bėgyje, arba nesant galimybei atvykti apkeisti, kompensuojami prekės vertės nuolaidos kuponu galiosiančiu vienerius metus.

Alternatyvos

Kartais prekių (augalų) nebegalima pateikti dėl pakenkimo, sąlygoto aplinkos veiksnių, dėl aukštos paklausos ar kitų priežasčių. Tokiu atveju, mes galime išsiųsti kruopščiai atrinktą alternatyvą arba, jei tai neįmanoma, kreditinį kvitą (nuolaidos kuponą) iki  €10 sumai nuo ateities pirkimo. Esant sumai virš €10, grąžiname už trūkstamą prekę sumokėtus pinigus, taip pat grąžiname bet kuriuo atveju (net ir mažas sumas) jums pateikus prašymą. Jei mūsų atsiųsta alternatyva neatrodo priimtina, būtinai nedvejodami susisiekite su mumis ir mes jums pervesime grąžinamąją išmoką padengti neturimos prekės kainai.

Klientų aptarnavimas

Dėl visų užklausų, paraiškų dėl prekių praradimo ar sugadinimo pervežant, būtina nurodyti užsakymo numerį ir savo pilną adresą. Susisiekite su mumis SMS numeriu 86986311 arba el paštu info@vitaflora.lt

Skundai

Į jūsų skundus reaguosime nevėliau kaip per 5 darbo dienas, ir pasiūlysime sprendimą, bei informuosime jus apie pažangą. Jūs, kaip vartotojas,turite teisę pasinaudoti neteismine skundų ir žalos atlyginimo tvarka, sprendžiant tarp pardavėjo ir vartotojo kilusius ginčus ( CK 6.2287 str. 16 p.). Pirkėjas, manantis, kad buvo pažeistos jo teisės, turi ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo pažeidimo dienos raštu kreiptis į Pardavėją ir išdėstyti savo reikalavimus. Pardavėjas privalo ne vėliau kaip per 14 dienų nemokamai išnagrinėti prašymą ir pateikti išsamų motyvuotą rašytinį atsakymą, pagrįstą dokumentais. Jei problemos išspręsti nepavyksta, Pirkėjas turi teisę kreiptis į vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantį subjektą (Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba į teismą. 
Nuoroda į Elektroninę ginčų sprendimo platformą: ec.europa.eu/odr/  (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas Nr. 524/2013, 14 str.).

Atšaukimas

Jei norite atšaukti užsakymą, turėtumėte susisiekti su mumis elektroniniu paštu ar telefonu. Jei jūsų užsakymas yra dėl ne greitai gendančių prekių (LR CK 6.22810 str. 2d. išimtis Nr.4), jūs turite teisę bet kuriuo metu atsisakyti internetu sudarytos sutarties (grąžinti kokybišką prekę) iki 14 dienų po gavimo. Jūs turite tinkamai pasirūpinti globojamomis prekėmis ir jos turi būti grąžintos mums, originalioje pakuotėje, supakuotos tuo pačiu būdu, kuo greičiau, grąžinimo išlaidas padengsite jūs. Pinigų grąžinimą atliksime kuo greičiau ir ne vėliau nei per 30 d. nuo prekių grąžinimo. Jei prekė yra didelė, mes galime pasirūpinti už jus jos paėmimu, o jūs apmokėsite mums paslaugos savikainą (pateiksime Jums išrašą). Mes pasiliekame teisę anuliuoti bet kokį užsakymą. Jūsų kaip vartotojo teisės, nėra įtakojamos bet kurios iš šių verslo sąlygų.

Augalai - negrąžintina prekė.

 

Tačiau, jei siunta neatitiko jūsų lūkesčių, ir jei siuntos grąžinti neketinate, bet reikalinga mūsų pagalba ar kvalifikuotas patarimas, jei siuntoje yra augalų, patyrusių kelionės ar pakavimo metu pažeidimų, ar turinčių kitų defektų, ar skelbiamo dydžio, ar skelbiamos kokybės neatitikimų - praneškite mums el. paštu shop@vitaflora.lt kartu su detaliomis nuotraukomis, atliktomis iškart išpakavimo metu ar iki vienos valandos bėgyje nuo išpakavimo, ir leiskite mums per 2 (sezono piko metu - maksimum 5) darbo dienas išspręsti jūsų klausimus. Per tą laiką pasistenkite išlaikyti augalus vėsioje tamsioje ir nesausoje vietoje, o mes padarysime kas geriausia, kad nei jūs, nei augalai nenukentėtumėte.

 

Išimtiniu atveju, jūs galite grąžinti visą augalų siuntą atgal, supakuoti ją tuo pačiu būdu, kaip gavote, ir išsiųsti ją savo kaštais, per 1 darbo dieną nuo gavimo dienos, kad siuntinys mus pasiektų jau sekančią darbo dieną. Gavę grąžintą siuntą ir apžiūrėję augalus, ar jie nenukentėjo kelionės metu, mes, per 1 darbo dieną (įstatymai numato 30 dienų), grąžinsime jums visą sumą už augalus ir jų pristatymo (bet ne grąžinimo) išlaidas. Jei jūsų grąžintų augalų būklė nepatenkinama, grąžinimas uždelstas, jei augalų būklė pablogėjo nuo išsiuntimo iš mūsų jums momento, mes galime taikyti nuoskaitas, prieš tai raštu ir su nuotraukomis informavę jus dėl priežasčių. Dalinių augalų grąžinimų mes nepriimame, o nepilnos komplektacijos grąžintas siuntas laikome jūsų nuosavybę, jas rūpestingai išpakuojame, ir laikome iki šeštadienio ryto atsiėmimo punkte adresu Pramonės g. 6 Druskininkai. Jei siuntos lieka neatsiimtos, laikome, kad jų atsisakėte siuntos ir išdovanojame arba utilizuojame augalus.

 

Jei siunta grįžo atgal dėl jūsų netyčinių priežasčių, mes galime ją iškart atsiųsti jums atgal, po to, kai apmokėsite grąžinimo ir naujo siuntimo išlaidas (nemažiau 16 Eur, jei pristatymas kainavo 10 Eur, priklauso nuo svorio). Jei siuntą reikia išpakuoti ir naujai perpakuoti - + 10 Eur. Jei reikia pasaugoti ilgiau nei 10 dienų ir pagloboti jūsų augalus - dar + 10 Eur, o jei siuntą norite gauti po mėnesio ar vėliau - dar po 3 Eur kiekvienam augalui.

 

Pristatymo būdo ar adreso keitimas, pirkėjui pageidaujant.

 

REKOMENDUOJAME pristatymo būdo nekeisti jį pasirinkus pristatymo metu. Jei norite pakeisti pristatymo ar atsiėmimo būdą kitu, ar pakeisti pristatymo adresą, tą privalote padaryti per 48 val. nuo užsakymo atlikimo. Jei jau gavote el. laišką, kad jūsų užsakymas RUOŠIAMAS, jokių keitimų daryti nebegalėsite: nei pristatymo būdo, nei adreso, nei prekių komplektacijos.

Klientui keičiant pristatymo būdą, pristatymo data eilėje skaičiuojama taip, kaip naujam klientui. Tarkim, pakeitus pristatymo būdą sausio mėn, vieta pristatymo eilėje pasikeis nereikšmingai, o pvz. pakeitus kovo gale, nukels pristatymą neprognozuojamam laikotarpiui (paprastai  2-5/+ savaitėms) eilėje, o jei pagal grafiką siuntimo laikas jau bus pasibaigęs, tai nebus įmanoma pakeisti pristatymo būdo, o tik atsiimti kaip sutarta užsakymo metu ir kaip informuota pristatymo datos žinutėje. Medelynas neatsako už atsiėmimo punkte paliktus augalus ir laiko juos pirkėjo nuosavybe.

Jei jūsų užsakymo statusas RUOŠIAMAS, vadinasi jis jau komplektuojamas, sveriamas, pakuojamas, todėl jokie keitimai (prekių, adresų, telefono numerių, pastabų, datų) yra negalimi, procesas nesustabdomas, todėl laukite pranešimo, kad jūsų užsakymas IŠSIŲSTAS. Pavasario metu nuo ruošimo iki išsiuntimo gali užtrukti keletą dienų, kitu metu paprastai 1-2 dienos.
Privatumas ir duomenų apsauga

Mes įsipareigojame apsaugoti jūsų privatumą. Mes naudojame tik informaciją, kurią mes renkame apie jus teisėtai (pagal 1995 m. ES duomenų apsaugos direktyvą). Mes renkame informaciją apie jus dėl dviejų priežasčių: pirma, kad apdoroti Jūsų užsakymą ir, antra: suteikti jums geriausią įmanomą paslaugą.

 

Informacija, kurią renkame apie jus, apima:
jūsų vardas ir adresas
telefono numeris
elektroninio pašto adresas

Mes niekada nerinksime slaptos informacijos apie jus be jūsų sutikimo. Informacija, kurią turime, bus tiksli ir nepasenusi. Jūs galite patikrinti mūsų turimą informaciją apie jus atsiųsdami mums laišką. Jei pastebėsite kokių nors netikslumų, mes ją ištrinsime arba nedelsiant ištaisysime. Asmeninė informacija, kurią mes laikome, yra laikoma saugiai įstatymų numatyta tvarka. Jei mes ketinsime perduoti informaciją ne EEE (Europos ekonominėje erdvėje), mes visada turėsime gauti jūsų sutikimą. Jei turite kokių nors klausimų / komentarų apie privatumą - turėtumėte susisiekti su mumis.

VITAFLORA yra UAB ASPROVITA naudojamas prekinis ženklas, registruotas Prekių Ženklų Registre.