Pristatymas ir grąžinimas

Siuntos paprastai išsiunčiamos per 1 ar 2 dienas nuo apmokėjimo įskaitymo dienos ir pristatomos per LP Express arba kitus partnerius. Jūsų pasirinktam pristatymo būdui mes jums jums suteiksime siuntos sekimo nuorodą. Prekės, kurių koduose yra pirmosios GTJ arba JVV raidės, gali būti išsiunčiamos per 3-5 d. (informuosime atskirai).

Sezono piko metu (kovas-birželis) siuntos pristatomos pagal grafiką, datas jame mes pasiliekame teisę koreguoti atsižvelgdami į klimato ir kitas sąlygas. Informuosime jus ir dėl pradėto siuntos ruošimo proceso (prieš kelias dienas), ir dėl paties išsiuntimo fakto (pristatymo dienos išvakarėse). Gruodžio-vasario mėnesiais siuntos pristatomos vieną ar du kartus per savaitę, atsižvelgiant į oro sąlygas. Ekstremalių šalčių metu (kai dienos temperatūra prognozuojama žemiau -10C) pristatymas laikinai sustabdomas.

Grafikas (bus tikslinamas atsižvelgiant į klimato ir tiekimo sąlygas):

Pristatymo kaina skaičiuojama krepšelyje automatiškai, joje jau yra įskaičiuota administravimo, pakavimo, ženklinimo ir pristatymo kaina. Pristatymo dalies kaina skiriasi priklausomai nuo svorio, todėl rekomenduojame grupuoti prekes viename užsakyme pagal pateikimo datą, kurią rasite grafike, arba pagal prekių pobūdį. Mes negalime sujungti dviejų atskirų užsakymų, ir kiekvienam jų bus taikomas atskiras mokestis; tačiau užsakant pavasariui iš rudens arba žiemos metu, mielai papildysime jūsų jau pateiktus užsakymus, parašykite mums prekes, kurias reikia pridėti.

Kiekvieno pavasario sezonui pirkėjams rekomenduojame sukurti du užsakymus, atskirai kovo ir atskirai gegužės-birželio pristatymui, atsižvelgiant į grafiką. Datos negali būti rezervuojamos laikotarpyje nuo kovo vidurio iki birželio, mes patys parenkame siuntimo datas. Jūsų siunta išsiunčiama Jūsų rizika, tačiau mes specialiai apsaugome trapias dalis nuo pažeidimų. Parenkame tinkamas dėžes, įtvirtiname, paženkliname ir mūsų siuntas pristato tik specialiai apmokyti kurjeriai.

Augalai - negrąžintina prekė.

Tačiau, jei siunta neatitiko jūsų lūkesčių, ir jei siuntos grąžinti neketinate, bet reikalinga mūsų pagalba ar kvalifikuotas patarimas, jei siuntoje yra augalų, patyrusių kelionės ar pakavimo metu pažeidimų, ar turinčių kitų defetų, ar skelbiamo dydžio, ar skelbiamos kokybės neatitikimų - praneškite mums el. paštu shop@vitaflora.lt kartu su detaliomis nuotraukomis, atliktomis iškart išpakavimo metu ar iki vienos valandos bėgyje nuo išpakavimo, ir leiskite mums per 2 (sezono piko metu - maksimum 5) darbo dienas išspręsti jūsų klausimus. Per tą laiką pasistenkite išlaikyti augalus vėsioje tamsioje ir nesausoje vietoje, o mes padarysime kas geriausia, kad nei jūs, nei augalai nenukentėtumėte.

Išimtiniu atveju, jūs galite grąžinti visą augalų siuntą atgal, supakuoti ją tuo pačiu būdu, kaip gavote, ir išsiųsti ją savo kaštais, per 1 darbo dieną nuo gavimo dienos, kad siuntinys mus pasiektų jau sekančią darbo dieną. Gavę grąžintą siuntą ir apžiūrėję augalus, ar jie nenukentėjo kelionės metu, mes, per 1 darbo dieną (įstatymai numato 30 dienų), grąžinsime jums visą sumą už augalus ir jų pristatymo (bet ne grąžinimo) išlaidas. Jei jūsų grąžintų augalų būklė nepatenkinama, grąžinimas uždelstas, jei augalų būklė pablogėjo nuo išsiuntimo iš mūsų jums momento, mes galime taikyti nuoskaitas, prieš tai raštu is su nuotraukomis informavę jus dėl priežasčių. Dalinių augalų grąžinimų mes nepriimame, o nepilnos komplektacijos grąžintas siuntas laikome jūsų nuosavybę, jas rūpestingai išpakuojame, ir laikome iki šeštadienio ryto atsiėmimo punkte adresu Pramonės g. 6 Druskininkai. Jei siuntos lieka neatsiimtos, laikome, kad jų atsisakėte siuntos ir išdovanojame arba utilizuojame augalus.

Jei siunta grįžo atgal dėl jūsų netyčinių priežasčių, mes galime ją iškart atsiųsti jums atgal, po to, kai apmokėsite grąžinimo ir naujo siuntimo išlaidas (nemažiau 16 Eur, jei pristatymas kainavo 10 Eur, priklauso nuo svorio). Jei siuntą reikia išpakuoti ir naujai perpakuoti - + 10 Eur. Jei reikia pasaugoti ilgiau nei 10 dienų ir pagloboti jūsų augalus - dar + 10 Eur, o jei siuntą norite gauti po mėnesio ar vėliau - dar po 3 Eur kiekvienam augalui.